גאולה אבן: "תומכת במאבק החרדים להעלאת הקצבאות"

המאבק של 'יהדות התורה' בהעלאת קצבאות הילדים מקבל תמיכה ממקור בלתי צפוי: העיתונאית ומגישת הטלוויזיה גאולה אבן: "תומכת במאבקן הצודק של הסיעות החרדיות בנושא קצבאות הילדים ומקווה שלא יוותרו".

המאבק של הסיעות החרדיות בהעלאת קצבאות הילדים מקבל תמיכה ממקור בלתי צפוי: העיתונאית ומגישת הטלויזיה גאולה אבן שהיא גם אשת חבר הכנסת לשעבר מהליכוד גדעון סער, תומכת באופן מוצהר בהעלאת הקצבאות, ומבקשת שלא יוותרו לראש הממשלה ושר האוצר המתנגדים לכך.

העיתונאית צייצה לפני זמן קצר בדף הטוויטר ואמרה כי היא "תומכת במאבקן הצודק של הסיעות החרדיות בנושא קצבאות הילדים ומקווה שלא יוותרו".

בצהרי היום נועדו כאמור בכירי משרד האוצר עם יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני בניסיון לקבל את הסכמתו לפשרה שהציעו במשרד האוצר – בנושא קצבאות הילדים.

בישיבתם על הנושא, הציג בפניהם ח"כ גפני מספר הסתייגויות בנושא הפשרה של קופת החיסכון לילדים עד גיל 18, ואנשי האוצר אמורים לשוב עם תשובות בנושא.

יצוין כי בכירי האוצר וראשי הקואליציה קיימו בימים האחרונים ישיבות אינטנסיביות עם יו"ר ועדת הכספים ח"כ גפני בכל נושא תקציב המדינה שאמור להיות מאושר בחודשים הקרובים לשנים 2015 ו2016 , כאשר הדיונים יתקיימו בועדת הכספים ולאחר מכן התקציב יובא לאישור מליאת הכנסת.

בלשכתו של ח"כ גפני ציינו כי טרם ברור אם יקבל את המתווה החדש שהציגו במשרד האוצר, אם כי מדובר בפשרה סבירה לאור המצב של קיצוץ צפוי במשרדי הממשלה, "מדובר בפשרה שמוצעת ע"י האוצר, ח"כ גפני בוחן את הנושא, הציג מספר הסתייגויות ענייניות. ביממה האחרונה הוא נועד בנושא גם עם חברי סיעתו, ובקרוב יחליט האם לתמוך בפשרה שהוצגה בפניו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.