"עיתונאי בכיר חשף את הפרשה על נתניהו" (הקלטה)

יועצו לשעבר של ברק חשף בראיון לגלי צה"ל כי מי שחשף את הפרשה הוא "עיתונאי בכיר שמסר את המידע למשטרה על ראש הממשלה". האזינו {אלדד חשף}

על רקע הפרשה החדשה כנגד ראש הממשלה, עו"ד אלדד יניב, העניק ראיון לגלי צה"ל בו התייחס לחקירה ואמר "כי היועץ המשפטי לממשלה לשעבר וינשטיין ראה את החומרים ומיסמס בכוונה את הניסיונות לפתוח בחקירה".

לדבריו,  "היועץ הנוכחי ד"ר אביחי מנדלבליט ראה את החומרים והורה לבדוק באומרו על החקירה כי היא "גדולה ורצינית".

אלדד חשף עוד כי מי שחשף את הפרשה הוא "עיתונאי בכיר שמסר את המידע למשטרה על ראש הממשלה".

האזינו לראיון

בפוסט שכתב אלדד יניב לשעבר יועצו של ראש הממשלה לשעבר אוהד ברק  הוא מגולל את פרטי החקירה,  קירה הזו נגד ביבי היא הכי דומה לאיך שהחלה חקירת אולמרט-טלנסקי רק ביותר גדול. ואולי יהיה עד מדינה. או יותר.

"החקירה הזו זה כסף מזומן" כותב יניב וקורא לתקשורת, "תתעוררו ותתחילו לדווח על החקירה נגד ביבי בלי פחד, גידי ויץ ואמנון אברמוביץ ורביב דרוקר ועמית סגל לא יכולים להיות לבד בסיפור הזה".

אתם יודעים שמנדלבליט שב ואומר ושב ואומר בימים האחרונים למי ששואל: החקירה נגד ביבי מאד רצינית ומאד גדולה ולא התיישנה.

אתם כבר יודעים שזה כסף מזומן. גדול מאד. שהגיע מחו״ל. בבחירות 2009. ושאין על זה התיישנות. ושיכולים להיות עדי מדינה. תלוי עד כמה מהר ביבי יצליח לעשות בית הקלפים.

ככל שזה יהיה גלוי, ביבי ייחלש ולא יוכל לשבש. מי שחשב שדולרים בגרביים זה צחוק עוד יאכל הרבה גרביים. למשטרה יש פנים ושמות ויש צוות שכבר גובה עדויות. וכן, יש למשטרה גם מסמכים.

אבל קשר השתיקה של התקשורת חייב להסתיים. אחרת ביבי ישבש גם את החקירה הזו.

זה נכון שהפעם יש פחות הדלפות, מה שמחזק עוד יותר שהחקירה הפעם רצינית ושהמשטרה עוסקת בחקירה ובעבודה ולא ביח״צנות.

אלדד כותב כי היועץ המשפטי אביחי מנדלבליט  בניגוד לכל הערכות, מי שהיה מזכיר הממשלה של ביבי "לא נותן שום הנחות לביבי", אלדד שיבח את מנדלביט וכתב, "כשהראו למנדלבליט את החומר שאצל וינשטיין שכבו קצוות החוט שלו, מנדלבליט אמר: לחקור. מיד. בלי הנחות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.