עיתונאי חרדי נוסף יחתום ב'תאגיד' ? בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'קוקר': חתונת השנה, החלאקה של ארליך במירון, המבקר של 'המודיע' בפעולה, מה עשה קובי אריאלי בגבעת שאול ? ועימות סוער בקבוצת הווטסאפ החרדית {ברנז'ה}

עונת החתונות, הסימפוזיונים המדוזות, ומופעי 'באש ובמים' בכל אתר ואתר הגיעו לסיומם ופתחו את זמן א- ל- ו-ל, בו המשגיחים בישיבות זכו לעדנה מחודשת לקול קולות השופר שמהדהדים במחננו.

רגע לפני שעונת החתונות מסתיימת: כל המי ומי הגיעו לשמוח בחתונת נכד הראשל"צ ורבה של ירושלים הגאון הגדול רבי שלמה משה עמאר שליט"א שהתקיימה באולמי נוף ירושלים בבירה.
DSC_0424
 גולת הכותרת הייתה בואו של הגאון רבי יצחק יוסף שהתיישב לצד גלימתו המהודרת של המחותן שסיפק את תמונת השנה:
 אלא שתיעוד מרגש לא פחות נרשם בשעה שאלי ישי חיבק את הקולגה לשעבר יעקב מרגי. אל מול המצלמות.
לחתונה המדוברת הגיעו גם יהושוע פולק והרב ישעיהו ויין סגן עורך עיתון הפלס מי שרקמו בשעתו את הדיל שהביאו להכתרתו של הגרש״מ עמאר.
צפו .
 

גם עורכי 'הפלס' השתתפו בחתונת הרב עמאר.

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ שישי 2 ספטמבר 2016

באותה שעה, הסופר החרדי ר' חיים ולדר חיתן את בתו באולמי הדר דימול ברמת גן, שם השתתפו עיתונאים, רבנים, ועוד, חוץ מחבורת תרי"ג שהשכימו שון לרגל פתיחת שנה"ל, וגם צמד עורכי הדין אוסי וללום, הפגינו נוכחות הלשעברים: הרב יונה מצגר ואלי ישי .

או בקלינע.
נחשו מה החליט המבקר של המודיע לצנזר? לא תמונת ילדה ח"ו, לא רגל של ילד רח"ל: כל גרף "זה בול מה שאתם צריכים", למבקר הישיש פתרונים.
ואפרופו המודיע, העיתון השמרני מפרסם היום מאמר חריף כנגד היועצים החרדים הוא משתלח בלי כפפות ביועץ החרדי מוטי ביכלר, ויתר היועצים החרדים.

כתב עיתון 'משפחה' אהרן גרנות אוהב אתגרים מיוחדים. השבוע החליט גרנות לצאת לפרויקט לדאוג לשלושה בחורים חרדים שהפכו לבודדים בעקבות גיוסם לצה"ל. גרנות עמל להשיג עבורם מיטות,  ארונות, מקק, מכונת כביסה. במידה ויש לכם דברים מיותרים, אתם מוזמנים לפנות אליו ולהעביר לו אותם.

עד שעקיבא וייס יתחיל את דרכו בתאגיד הציבורי, הוא משתפשף בקול ברמה, שם השתתף בתכנית אירוח יחד עם נועם זיגמן.

עקיבא

 ראש לשכת שר הבריאות חיים יוסטמן החליט להעביר את אחד מימי חופשת בין הזמנים יחד עם בני משפחתו בגוש העציון אצל הראיס האמיתי של תיירות גוש העציון, הלא הוא גד כהנא שדרג לפינוק כמו שצריך וגרם ליוסטמן לעלות על האומגה.

ברכת מזל טוב לאחד מעורכי יתד נאמן אריה זיסמן לרגל הולדת הנכדה.

-סאגה לא פשוטה נרשמה השבוע בין כתבת יתד נאמן רחל שטיגליץ לבין מנהלת קבוצת הכוכבים, הגברת הנ"ל ביקשה בקבוצת העיתונאים "מספר הכוכבים" מספר של דובר הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. המנהל של הקבוצה הביא  מהאנשי קשר שלו את תומר המבורסקי. למפרע התברר לו שכבר כמה שנים הוא לא  משמש דובר שם. אולם מי שהתקשר למספר שלו הופתע לגלות תקליט של תומכי הפלס נגד יתד נאמן ומשרד התחבורה.

הגברת הנ"ל חשבה שמנהל הקבוצה הוליך אותה שולל וטענה בקבוצה שכל מטרתה כביכול לעשות נפשות לפלס ולהתנכל ליתד. כל ההוכחות שאכן המספר היה שלו, לא הועילו. והיא בשלה. חיים אברמוביץ מיתד סיים את הסאגה בדברי הלל ושבח לקבוצה .

הסרוגים הגיעו למאה שערים. אנשי התקשורת יהודה קלמן (ערוץ 20) הראל דוידוביץ (לרנר קום) יועץ התקשורת יהודה רובינשטיין, אלנתן זכריה ממועצת יש"ע, החזן יקי לאער; איש גל"צ יוני קדם ויוזם המפגש יעקב לנדוירט נצפו בליל שישי האחרון מקנחים יחד צלחות צ'ולנט וקיגל במסעדה של קרויזר במאה שערים.

צולנט

חבר הכנסת אמיר אוחנה ביקר אמש בבני ברק יחד עם חברי המטה החרדי, בתום הסיור, הח"כ השונה של הליכוד ישב לצלחת צ'ולנט.

אלפים נהרו החל משעה לאחר צאת השבת ועד לאור הבוקר לציון התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי זיע״א במירון כדי לשאוב כח לכל השנה שם נערכת מידי מוצאי שבת בימי בין הזמנים בחצר הציון סעודה רביעית כיד המלך לכבוד דוד המלך עם שירה וריקודים כליזמרים ע״י אגודת ״זימרה וחסד״ בניגונו של ארלה סמט ותזמורותו.

 כמה דקות לפני הלינץ' על החייל בקבר הרשבי במירון, העיתונאי אריה ארליך ערך חלאקה לבנו בן ה-3 , שליח בקליינע לציון הרשב"י במירון תיעד.

גם זמר החתונות רולי דיקמן, הגיע לקבר הציון הרשב"י בתום עונת החתונות.

אל תשאלו איך ולמה: בקליינע וקובי אריאלי קרובי משפחה מזה שנים. הבוקר (שישי) השתתף אריאלי בהלוויתה של דודתו הרבנית הצדקנית שולמית הרצל, שנערכה בגבעת שאול. אריאלי יליד גבעת שאול שוחח עם זקני השכונה שהזכירו לו נשכחות, אך קובי כדרכו בקודש: התלוצץ. ואם תשמעו שאריאלי בדרך ל'תאגיד' אל תשכחו היכן קראתם את זה לראשונה.

רגע לפני סיום בין הזמנים, ערך רדיו קול ברמה את מופע סיום הקיץ בחוף הנפרד בהרצליה יחד עם הזמר ארז יחיאל. עמי מימון סיכם: "אפילו הדגים שבים התחילו לרקוד".

ולסיום בחסידות סקווירא מתכוננים לאלול: רכב חדש נרכש לאדמו"ר והובא אחר כבוד אמש לבית החסידות בניו יורק. .

צילום: משה ויסברג טויטר
צילום: משה ויסברג טויטר

שבת שלום! אהבתם? עשו לנו לייק!.
ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או בווטסאפ ל-0584742968
סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.