עכו: מתרחצים משו דולפין מהחוף (וידאו)

מתרחצים בחוף בעכו הבחינו בדולפין שהתקרב אליהם, ומיהרו להזעיק את המשטרה ורשות הטבע והגנים. היונק הימי נמשה מהמים על ידי פקחים ווטרינרים והועבר באלונקה לקבלת טיפול (צפו )

מאמצים להצלת הדולפין שנמשה אתמול (רביעי) בחוף עכו על ידי מתרחצים. הדולפין  נמשה כשהוא מותש והועבר הבוקר (חמישי) למרכז להצלת צבי הים של רשות הטבע והגנים, שם הוא מקבל טיפול תרופתי.

אנשי המרכז טוענים כי הדולפין חולה במחלה שאינה ידועה, והוא חלש מאוד.

(וידיאו באדיבות רשת)

"הוא חולה כבר הרבה זמן והוא רזה מאד וחלש", תיאר את מצבו ד"ר אביעד שיינין. "כרגע הוא מקבל טיפול, ונמצא בהשגחה. גם אם הוא יתאושש, יקחו עוד שבועות עד שנוכל לחשוב על לשחרר אותו לחופשי". ד"ר שיינין הסביר כי אחוזי השרידות של דולפינים שמגיעים לחוף הם בודדים, ותהליך הטיפול בהם הוא ארוך. "הימים האלה הם הקריטיים ונראה אם הוא שורד אותם", הוסיף.

 

אתמול הבחינו מתרחצים בחוף בעכו בדולפין שהתקרב אליהם, ומיהרו להזעיק את המשטרה ורשות הטבע והגנים. היונק הימי נמשה מהמים על ידי פקחים ווטרינרים והועבר באלונקה לקבלת טיפול.

"הוזעקנו למקום על ידי אזרחים ואנשי רשות הטבע והגנים שהחלו בטיפול בדולפין", סיפר אתמול לחדשות 2 Online אחד השוטרים שהגיע לחוף. "אנחנו מודים למתרחצים ששמרו על הדולפין קרוב לחוף כך שנוכל להגיע אליו ולטפל בו לפני שיקרה לו משהו רע.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.