עליית מדרגה: חרדים-קיצונים השיקו מלשינון לדיווח על חרדים המשרתים בצה"ל

אחרי גל התקיפות של החיילים החרדים בימים האחרונים, ובמיוחד זו שהתחילה את המהומה עם החייל החוזר בתשובה, שנקלע למאה שערים בשבוע שעבר, והתקבל בקריאות "חרדק, חרדק" ולטענתו גם באלימות, אנשי הסיקריקים האחראים על קמפיין ה"חרדקים" לא עוצרים באדום:

בימים האחרונים הוקם קו "מלשינון" מיוחד, המיוחס כאמור לגורמים חרדיים קיצוניים, ובו מוזמנים כל מי שיש בידיהם מידע על חרד"קים (חרדים קלי דעת) שהתגייסו לצה"ל, לספר זאת בהקלטה קולית בקו המלשינון.

עוד לא ברורה המטרה כדי צרכה, אך כבר כעת ברור כי מדובר בעליית מדרגה חמורה בעניין התקיפות נגד החרד"קים.

ככל הנראה, אלו העומדים מאחורי הקו החדש הם גם אלה העומדים מאחורי קמפיין החרדקים, ורצונם הוא לקבל כמה שיותר מידע על עוד ועוד חרדים (צעירים בעיקר), מתגייסים טריים לצה"ל, כדי לבזותם ליד ביתם, או לרסס כתובות גרפיטי כנגדם, וכן לערוך מיני-הפגנות באזור מגוריהם.

גורם המעורה בפרטים, מעריך כי בצה"ל לא יתנו לזה יד ויפעלו לסגור את הקו המלשינון החדש, ויבררו מי הם העומדים מאחוריו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אין ברירה צריך להמשיך כך ואפילו להחרים את החרדקים כדי שיבינו בממשלה הרעה הזאת שזה לא סתם "חבלי הסתגלות' אלא שזה פשוט לא ילך והם עלולים לגרום למלחמת אחים בין החרדים ובסופו של דבר חייל חרדי יהפוך לבושה. ונכנע ללפיד ובנט לכן עם לפיד ובנט פנטזו לעצמם שהם הם אלו שיצליחו הם יבינו שרק הרסו. הא ותו לא

  יוסי |
  הגב
  • יוסי אתה צודק. גם שהרסו בגוש קטיף פחדו מהמתנחלים ולבסוף התגלו כ"נמר של נייר" וכך הם חושבים על החרדים שבסופו של ענין החרדים יתרגלו למצב החדש ומדי צהל יהפכו לגאוות החרדים. לכן חייבים להמשיך ביתר עוז להחרים כלומר לא עלייה בתורה ולא לצרף למנין לא לעלות לש"ץ וכו' ואפילו זה יקח שנה או יותר

   יוסי |
   הגב