עלי באבא והשודדים • בקליינע

השבוע בבקליינע: הח"כ החרדי שמחפש דובר חדש • פרשיית הבאבא והשודדים • המנקה החדש בבית בחזון איש 5 • הלק האדום ב'יתד' • הברנז'ה שטסו לחו"ל ועוד מבחר בקליינע

עוד שבוע עובר וחולף ביעף: עוד לא הספקנו להתאושש מהשפעת הכרונית שפקדה אותנו, וכבר טלפון מהבוס, יום חמישי אחרי שיעור דף היומי ובקליינע מתיישב לתמצת לכם הקוראים הנאמנים את הסיפורים הקטנים שעשו את השבוע.

בראשון, התכנסו גדולי ומאורי הדור בביתו של מרן הגראי"ל שטיינמן,כתב קוקר מוטי סגל, היה הראשון להביא לכם את תמונת השלום, לחיצת היד ההיסטורית בין מרן ראש הישיבה לבין מנהיג הפלג הירושלמי, לאחר שאחרוני הצלמים יצאו את הבית, סגן ראש העיר מנחם שפירא נטל יוזמה (וכמו יהושע בן נון אצל משה רבינו), אחז את המטאטא  והחל מנקה את בית הגראי"ל אחרי כינוס ועד הישיבות. בתקווה שיראה את הארץ המבוטחת.

אחד
בדרך לראשות מטאטאים את בית הגראי"ל

הישרדות: רכבת של דוברים עוזבת את הכנסת

וביציאה מבית הגראי"ל פגשנו באחד החכים החרדים שבעבר אהב לבלות בפארק הלאומי, אותו חבר כנסת חרדי מחפש בימים אלו איש שיטפל לו בכל היחסי ציבור וידברר את פעילותו באופוזיציה. אם אתם חושבים שאתם מתאימים לתפקיד נא להכין קורות חיים. בקליינע רק נזכר שאותו חבר כנסת כבר העסיק כמה דוברים שכנראה לא התאימו לרוח הלשכה ולריח הסיגריות , אז מי שמעוניין בתפקיד הדובר – סבל , קדימה.

אפרופו דגל, בזמן ששמוליק גרינברג סגן ראש עיריית בית שמש ירד דרומה לעיר ירוחם בכדי לסייע בבחירות המקומיות שנערכו שם לראשות העיר והמועצה, עמיתיו לעירייה- משה מונטג יו"ר הוועדה המקומיות לתכנון ובנייה וחבר המועצה מדרכי דירנפלד מחסידות בעלזא יצאו מגבולות נתב"ג באמצעות מטוס בכדי לסייע להעיר בנכר.

שפירא וחברים

שמוליק גרינברג מנחם שפירא ויעקב מורגנבסר בירוחם.

ונשאר בדגל: יעקב וירז'בינסקי המנכ"ל של מוסדות "אורחות תורה" נצפה משוחח עם הגרב"ד פוברסקי.

רבניסק
ובירושלים, חברי 'דגל התורה ' יצחק פינדרוס וישראל קלרמן נענו לפנייתו של החתן שרגא ניימן והגיעו לטקס חנוכת חנות בסנטר בירושלים.

סנטר

ובכנסת חברי הכנסת של דגל, גפני ומקלב הולכים לעשות שטייגען עם ספר התקציב.

מקלב גפני 2 מקלב גפני
ועוד בכנסת: בשעה שהחל הדיון על חוק ישראל היום , חבר הכנסת מנחם אליעזר מוזס, העדיף להיות צמוד למסורת מבית דרך ישראל סבא והוא נצפה כשהוא מעיין ב 'המודיע' . בקלינע תוהה האם יש ייחוס משפחתי בין נוני מוזס (המו"ל של ידיעות אחרונות)  לבין סבא אליעזר.

מוז המודיע

 עלי באבא והשודדים  

ולחידה: השבוע געשה הרשת סביב סיפור תעלומת באבא מיסתורי. מרבית האתרים העדיפו שלא לעסוק בפרשה בשל הבעיות המשפטיות, אולם מי שכן העלה זכה לחלוב מהרפת לא מעט כדים, וכך נעלמו בעת ובעונה אחת כתבות רפש מהרשת. והיה גם צדיק בסדום שהפגין גל של אצילות אל מול האיש מעבר לים.

ולפינת המזלטי"ם:
בבית החולים שערי צדק בירושלים נולדה בסוף השבוע בת לזוג התקשורתי ידידה וסיון רהב מאיר. אומר זאת כך יונית, בנווה אילן דורשים להעלות בחזרה את קצבאות הילדים.

התינו'

עוזב את הקן: מזל טוב לאלי פלאי מנכל עיתון משפחה לרגל שמחת נישואי הבן.

בקומה השישית של ספרא נערכים לקראת חתונת בנו של חבר עיריית ירושלים אליעזר ראוכברגר שתתקיים בכלל בבני ברק.

ואפרופו ספרא, חבר מועצת עיריית ירושלים  יצחק הלפרין נפגש עם שר הרווחה מיש עתיד מאיר כהן, (אוי גיווועלד), אבל הוא  לא הראשון שנועד עימו.

הלפרין עם יש עתיד

במאה שערים בירושלים נערכה ברית לבנו ה-16 של קמב"ץ העדה החרדית יואליש קרויס, ויקרא שמו בישראל אליהו צבי ע"ש רבי אליהו צבי הערשל קרויזר.

.קרויס פלאש

ברכת מזל טוב לנכדו של  הירש לרגל החתונה, החברים בירוק כיכבו בריקוד קום תעשה ביגועים..

הצלם המוכשר שמואל דריי התחתן השבוע מונדיאל בירושלים, בחתונה הגיעו כל החברים בברנז'ה לחגוג עמו את היום המאושר. קודם כל הוא סר לכותל המערבי והתפלל תחת שריד בית מקדשנו.

שמואל דריי בכותל

מי שהפתיע את דריי היה הבוס מנכ"ל מגזין הציבור החרדי חונה דיישט, שהגיע לפנק עם לוגו שמן במיוחד של המגזין לחתונה.

שמואל ביום

ועוד מהחתונה:

שמואל דריי 2מני קרויס דריי

אישיות שנמצאת בימים אלו מחוץ לארצנו, היא, ציפי רוטלוי מנהלת השיווק בעיתון יתד נאמן.

המבקר של יתד נרדם בשמירה

ובעוד מנהלת השיווק מסתובבת להנאתה בחו"ל, ביתד לא מפסיקים לפשל, תחילה היה זה מכתבם של רבני ספרד כנגד היתר המכירה.(היה או לא היה) אם לא די בכך בעיתון התפרסמה מודעה של ילדה עם לק אדום…

יתד פשלה

עושה משפט לעשוקים

תביעה משפטית שמתנהלת מזה שלוש שנים בין גופי תקשורת חרדים הגיעה השבוע לסיומה הטוב, בראשית השבוע אופס התיק המשפטי על ידי הצדדים שנשמו לרווחה.

ולתביעה משפטית נוספת שהסתיימה בכי טוב, העסקן בני מחלב יצא השבוע את שערי בית המשפט השלום שהוא מחויך, מני קרויס (מהנייעס) התלווה והיה עם מחלב בשעות הקשות.

בני מחלב עם קרויס

צוריאל קריספל אירח את הבאבות באלעד: בהכנסת ספר תורה שהתקיימה בעיר, השתתפו הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף, ובנש״ק האדמו״ר רבי יקותיאל אבוחצירא , ויו״ר תנועת שס אריה דרעי שהסתודד עם היו"ר לשיחה על הנעשה בתוככי העיר והתנועה.

קריספל דרעיקריספל עם יצחק

איש היח"צ קובי סלע חגג את פתיחת רשת היח"צ עם מבחר אנשי פרסום ומדיה שבאו להרים כוסית לכבוד פתיחת הרשת.

קובי סלע

האד' מויז'ניץ הגיע לסיור בעפולה שם משתכנים עשרות מחסידו,  אריה בליטנטל סגן ראש עיריית חיפה בויזניץ הגיע להתברך מפיו.

IMG-20141112-WA0116

ובמודיעין עילית ישבות השבת מרן האדק מויזניץ', אלא שבעיה חדשה – ישנה צצה, היכן לארח את כ"ק האד', מספר עסקנים בברסלב בברכפלד ובראשם ר' נחמיה חשין טיכסו עיצה ופינו את מתחם הקלויז בברכפלד, חשין ניצח על חבורת עובדים שבאו להיערך לקראת האירוח ההיסטורי של האד'.

חשין

ועדיין במודיעין עילית: ראש העיר יעקב גוטרמן מינה את יעקב מתן איש מחשבים ותיק כאחראי על תחום העסקת גברים ונשים בעיר. בהצלחה.

ואיש הפרסום דוד רוזנטל נטש השבת את חבורת העיתונאים בקלויז של חב"ד, רוזנטל שהה בגליל לרגל שמחה משפחתית בחצור הגלילית.

עוד לפני סערת פולישוק, עיתונאי הסלבס' משתתפי השיעור השבועי בדרומה של בני ברק התכבדו בצפייה על גבי מסך ענק בפרק הראשון של פולישוק שהצליח לסחוט פרצי צחוק עזים מהעיתונאים חובבי הרב תנדרוי.

 

ולפינת המוזיקה החסידית

יקיר הפינה, הפוטגני, ישי לפידות נסע למסע מוזיקלי בארה"ב, במטוס הוא ישב לצדו של ח"כ אליעזר שטרן ונכד האד' מסערט ויז'ניץ, בהמשך הוא קינח במפגש עם חברי הקונגרס היהודי אמריקאי במנהטן שם פגש בחבר חדש, שר הפנים גלעד ארדן שעמו שוחח באריכות.

ישי אם ארדן

במוצ״ש ברדיו קול ברמה הופיע  הכוכב החדש אבי מילר, בתוכניתו שלעמי מימון  ויוסי גיל״

נדבק מערן זהבי? זמר החתונות רולי דיקמן נצפה השבוע עם הפיו פיו המפורסם..

רולי דיקמן

להקת הקינדרלעך ואיציק דדיה הגיעו השבוע לארמון הנשיאות ברלין גרמניה, שם הופיעו במסגרת שורה של הופעות באירופה.

קינדרלך בברלין
הקלידן (והאף המצונן) עמירן דביר נח לכמה רגעים יחד עם להקת סדר שלישי באחד מהגגות של מלון ירושלמי מוכר.

עמירן דביר

ולסיום: שדר הרדיו מנחם טוקר ממשיך לעשות חיל בערוץ 2, השבוע קבלת שבת עם נמרוד הראל,גבריאל חסון,אפרת עמירן, אוכל,יין, פרשת שבוע ועוד…

טוקר משדר

שבת שלום!  ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.