"על גבול הרפורמה": דרעי תוקף את רבני הציונות הדתית

דרעי תקף בדבריו את רבני צוהר, אתם הגדיר כרפרומים, "גם כיפות סרוגות היום, מי שיודע בקהילות גדולות מאוד, בעיקר במרכז הארץ הם כבר על גבול של הרפורמה", אומר דרעי. גורמים בסביבת הארגון אמרו לחדשות 2 כי "העבריין המורשע החשוד בפלילים גם כעת, הוא האחרון שיכול להטיף מוסר על ארגון רבנים"

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי התייחס בכינוס סגור של ארגון הרבנים החרדי "בנועם"למספר נושאים הקשורים לציבור הדתי.

דרעי תקף בדבריו את רבני צוהר, אתם הגדיר כרפרומים, "גם כיפות סרוגות היום, מי שיודע בקהילות גדולות מאוד, בעיקר במרכז הארץ הם כבר על גבול של הרפורמה", אומר דרעי.

דרעי הוסיף ותקף בהקלטה ששודרה בערוץ 2 כי : "מי שיודע איך מתנהלים שם בתי כנסת, ומה סדרי התפילה שם, אני לא רוצה להאריך הרבה, ממש שינויים גדולים מאוד", אמר דרעי. "נכון, זה עם כיפות יותר, זה נראה אחרת, זה ישראלי יותר, אבל זה על גבול הרפורמה".

דרעי הפנה בדבריו אצבע מאשימה כלפי רבני צוהר שהיו הלוחמים הגדולים נגד חוק הגיור. "ביחד, בשותפות עם הרפורמים, כי ידעו שהמטרה היא להרוס, הם נהנו מקלונם של אחרים להשמיץ את הרבנות, לחפש את כל המגרעות. הם הכול בחינם בסבר פנים יפות, בפנים מקלות והכול, כשכולנו יודעים את האמת".

מארגון רבני צוהר מסרו בתגובה כי "הדברים ואומרם לא ראויים להתייחסות",

גורמים בסביבת הארגון אמרו לחדשות 2 כי "העבריין המורשע החשוד בפלילים גם כעת, הוא האחרון שיכול להטיף מוסר על ארגון רבנים גדול שמנסה לנקות את הלכלוך אחרי דרעי וחבריו".

מלשכת השר דרעי נמסר בתגובה: "לשר דרעי אין דבר נגד הציבור הדתי לאומי, להיפך, הוא מבקש לקרב בין יהודים ולא להפריד, ברוח חודש אלול הבא עלינו לטובה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מי נתן את הכותל לרפורמים? מכלוף דרעי שר"י!!

    דרעי נתן את הכתל לרפורמים וחילל את השבת . מכלוף האבא של הרפורמים

    נתוש |
    הגב