על מה שוחחו הנכדים? והזמר שעוסק בנדל"ן • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'אקטואליק': מה באמת קורה בדגל התורה? קובי אריאלי מגדל זקן, הפאנל של ארליך, ועוד

שבועיים וקצת לפני תום מערכת בחירות הכי יצרית שהיתה לנו בשנים האחרונות (מה שראיתם עד עכשיו זה עוד כלום), ובקליינע מוצף בחומרים רבים ומתקשה לעמוד בקצב הרצחני של הספינים הצצים חדשות לבקרים. בין שיחה עם קהל עדת מעריצים ("אין עליך!") לבין קבוצה של מטרידנים ("יש לך תכנית ממשית לפתרון הפקקים? או האם לפינדרוס יש סיכוי באלעד?"), בקליינע שכבר קיבל סחרחורת מכל אירועי השבוע מתיישב לכתוב את החדשות הקטנות שעשו את השבוע. ואחריו המבול!

אז מי ינצח בירושלים? על שאלת מיליון הדולר או מיליארדי הדולרים (שיעברו לאחר מכן), קשה להשיב. מה שכן, נוכל לדווח לכם כי בנו של בכיר בדגל התורה-ירושלים פועל מאחורי הקלעים דווקא למען בחירתו של יוסי דייטש. לבקליינע אף נודע כי קבוצה של גבאים ופעילים בדגל התורה פועלים בחשאי גם באלעד וגם בירושלים – בניגוד להוראות גדולי ישראל הליטאים.

אפרופו ירושלים, עיתון משפחה יזם פאנל של כל המועמדים לראשות עיריית ירושלים. אחד המועמדים, יוסי דייטש, סירב. אנחנו מנסים להבין מדוע.

ההפתעה הגדולה הגיעה משמחת הבר מצוה של מנכ"ל יתד נאמן זליג אורלנסקי שנערכה באולמי קונקורד בבני ברק בליל יום חמישי. בעת שסירי הצולנט מבעבעים, נצפו משוחחים ארוכות הרב יעקב קנייבסקי, נאמן ביתו של הגר"ח קנייבסקי, עם הרב דוד שפירא, נאמן ביתו של הגראי"ל שטיינמן זצ"ל ומאנשי סודו כיום של הגרי"ג אדלשטיין. בקליינע היה מת להיות זבוב על הקיר, אבל נאלץ להסתפק בתמונה ששיגר שליח בקליינע לבר מצווה.

נאמן ביתו של הגר"ד לנדו, אלי גולדמן, נצפה משוחח ארוכות עם מוישי פורוש מנכ"ל המבשר, מחוץ לשמחת הבר מצוה המדוברת של מנכ"ל יתד נאמן.

האסטרטג,הדובר ואיש היח"צ ירח טוקר, חגג גם הוא השבוע בר מצווה לבנו אי שם בתלפיות. באירוע השתתפו אנשי תקשורת ואישי ציבור, וגם הסבא בן המאה מהולנד שבירך את ח"כ גפני, הבוס.

ואם בשמחות עסקנין, ברכת מזל טוב חמה ולבבית נשגר למנכ"ל קול ברמה, אריאל דרעי, שחגג כך וכך להיווסדו. עובדי התחנה הכינו לו עוגת הפתעה בתוך האולפן:

ובפתיחת המטה של דגל התורה בביתר, נצפו האיש החזק והרל"ש הכל יכול בדגל התורה, אליהו ארנד, עם יוסי שטרית בשיחה צפופה. בקליינע היה שם לתעד.

עוד בביתר: לאחר האסון הנורא שהחריד כל לב, אריה ארליך (משפחה) התיישב בליל האחרון לשיחה מרתקת עם כל המועמדים מטעם האופוזיציה לראשות העיר. יוסי חשין סיפר על פעילותו המסחרית ועל התכנית שלו לכבוש את ראשות העיר. לא שיש להם הרבה סיכויים, אבל המחזה בו מתקבצים כולם תחת קורת גג אחת – ראוי להערכה.

בפתיחת המטה של דגל, באחת השכונות בפאתי ירושלים, נצפו הצלם שלומי כהן ואיש היח"צ איתמר זינגר נצפו משוחחים על ענייני השקפה הצרופה..

בין חיפה לאלעד, מנהל המחלקה המונציפלית של דגל התורה מנחם שפירא, מצא זמן לבוא לסיבוב לחזק את פעילי הדגל, ונצפה משוחח עם מנהל המטה גודי סילמן.


מאות תושבים מאלעד, שיצאו להליכת התעמלות לאורך "טיילת פרוש" בכביש החדש, הופתעו עכשיו לקבל בקבוקי מים קרים מראש העיר ישראל פרוש וצוות המטה. התושבים הודו לראש העיר על שביל ההליכה הנוח שסלילתו הושלמה לפני כחודש ומשמש מידי יום מאות תושבים בהליכות בריאות.


מתחמש ביועצים: מני חדד ואבי בלומנטל מונו ליועצי תקשורת למגזר החרדי בסיעת 'מאוחדים' בראשות אריה קינג, והנה לכם כמה פנינים:

יו"ר 'יחד' אלי ישי הגיע לסיור בשוק מחנה יהודה. ברקע: נציגי 'מאוחדים' וסוחרים נלהבים שקיבלו את את אלי בקריאות "ראש הממשלה הבא!" (לא פחות).

ובכניסה לשוק, הגיטריסט הענק יהודה קיסר, קיבל את חברי מאוחדים בירושלים יחד עם הבוס הגדול אלי ישי בשירת שבחי ירושלים.


בהמשך, אלי ישי המשיך לחרוש את השווקים, ותפסנו אותו בסיור בשוק אשדוד יחד עם מזכ"ל התנועה המתמודד למועצת העיר אשדוד

ואחרון מ'יחד': יו"ר 'יחד' ברמלה רונן מושייב, חגג יום הולדת. בשיא מערכת הבחירות, לפתע הוא הופתע לקבל זר ענק ושמח לרגל יום הולדתו

בבר מצוה לבן של איש הרדיו דוד חכם, נצפו מנכ"ל רדיו קול ברמה אריאל דרעי ושדר הרדיו דודי שוומנפלד. השניים איחלו מזל טוב חם.

יו"ר 'איחוד הקהילות באלעד' אבי דיין המשמש כיום כחבר עירייה ומחזיק תיק הנדסה – חגג ביום חמישי בר מצוה לבנו יוסף. בשמחה השתתפו: רב העיר הרב שלמה זלמן גרוסמן ורבני קהילות הספרדים, ראש העיר ישראל פרוש, בכירי העירייה, אישי ציבור, עיתונאים ומאות מתושבי העיר שהגיעו להוקיר את פעילותו של אב החתן. כתבים בתוך התעשייה מדסקסים כי התמיכה בעצומה בדיין ובפרוש באה לידי ביטוי בתוככי העיר החרדית.

ואת קובי אריאלי נשאל, מה נשמע עם הזקן? הנ"ל החל לאחרונה להאריך אותו עד בלי סוף, אולי כמעשה היפסטרי? לא ברור.

כאן גם המקום לספר לכם שמנכ"ל 'מלכות וקסברגר', דודי מרדר, הודיע בימים האחרונים על פרישתו מהחברה.

מוסיקה:

לפני 15 שנה זה היה ציר חזק במוזיקה החסידית. ידידיה מאיר סוכן לחנים, אבי בלומנטל איש רדיו ויידל ורדיגר הכוכב האמריקאי הכי עסוק בישראל. השבוע הם נפגשו בבר המצוה של צבי לאופר, בנו של אלי, כשהאחד פובליציסט, השני יועץ תקשורת והשלישי איל נדל"ן שממשיך לשיר להנאתו.

מנחם טוקר הגיע לעודד את ראש העיר מאיר רובינשטיין, ושידר מאוטובוס נוסע בביתר. בהמשך, רובינשטיין עלה לאוטובוס והבטיח לתושבים להמשיך בשיפור השירות.

שוקי סלומון ואיציק דדיה עכשיו עובדים על המחזה "שירים ונפלאות" שיציגו לכם בחנוכה.

ובמעבר חד: מרן הגר"ח קניבסקי הגיע השבוע לניחום אבלים אצל הג"ר בנימין אלישיב.

ח"כ נאווה בוקר הייתה בבוקר יום חמישי האורחת בתכנית האקטואליה היומית של מנדי ריזל ברדיו דרום 101.5. בוקר לנה במלון באשקלון כדי להגיע לשידור בזמן, מחשש שתפספס אותו אם תלון בביתה בחדרה. אותו ריזל, תפס השבוע את אלקין לצילום סלפי.

לסיום: בעריש פילמר וחיים רבינוביץ (הרל"ש של אייכלר), נצפו בציון הרה"ק רבי ישראל מרוז'ין זי"ע באוקריאנה בליל היארצייט.

 

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תמשיכו תמשיכו עם השקרים שלכם

  אתם כל הזמן כותבים נגד דגל התורה! אי אפשר להאמין לכם!

  די כבר! |
  הגב
 2. אתר של עצניקים זה כל כך שקוף

  אפילו לשקר אתם לא יודעים

  עצניקים שקרנים נוכלים אתם |
  הגב