על רקע הבחירות בירושלים- בנט וליברמן שוב התכתשו

בנט לליברמן "או שתביא ביטחון או שתזוז הצידה" – ליברמן "ראיתי שבנט עצבני, רפואה שלמה"

 

המלחמה התקשורתית בין בנט לליברמן ממשיכה לצבור תאוצה, וכל הגורמים הפוליטים מעריכים כי הבחירות כבר בפתח, נכח ההסלמה בהאשמות בין השניים. יש לציין כי העימות בין הניצים מתקיים בעת שמפלגת הבית היהודי עשויה לסגור דווקא עם יריבו של ליאון –  מקרובו של ליברמן – ברקוביץ.

היום התקיימה ישיבת סיעת "הבית היהודי" שם שוב תקף בנט את ליברמן ואמר על המצב הביטחוני "את האבסורד הזה חייב לעצור. לצערי, בשנתיים שמכהן ליברמן כשר הביטחון הוא ריסק את ההרתעה הישראלית..

בנט המשיך ותקף "מערכת הביטחון בתקופתו אינה תקיפה מספיק בהריסת בתי מחבלים רוצחים, אינה מונעת העברת קצבאות טרור למשפחות למרות שדפקנו על השולחן במשך שנתיים בעניין הזה, אינה דואגת להעמדה מהירה לדין. זו אחריות ישירה של שר הביטחון. מי שלא דורש הרתעה, לא מייצר הרתעה. הכל מילים, אבל מעשים אין שם. לכן, הבאנו את חוק גירוש משפחות מחבלים, כמנוף להאיץ את מערכת הביטחון לעשות את כל הדברים האלה. אם שר הביטחון לא מצליח לעשות את העבודה, אנחנו נעשה את זה במקומו. או שתביא ביטחון, או שתזוז הצידה. את המצב הנוכחי אסור להמשיך".

 

השר ליברמן השיב בתגובה לדבריו של בנט, שר הביטחון, אביגדור ליברמן, כתב כעת בחשבון הטוויטר שלו: "ראיתי את בנט עצבני ולחוץ בישיבת הסיעה. אני מאחל לו בריאות טובה ואריכות ימים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.