על שולחן אחד: הרב עמאר, אלי ישי וצבי חקק

בסעודת ההודיה השתתפו רבה של ירושלים, הראשל״צ הרב שלמה משה עמאר שליט״א, הגאון רבי דוד יוסף ראש כולל יחוה דעת, יו"ר יחד השר לשעבר אלי ישי והרב צבי חקק משב"ק בית מרן הגר"ע יוסף זצ"ל. { בסעודת ההודיה}

אמש התקיימה בירושלים סעודת הודיה לרגל החלמתו של הרה״ג רבי מאיר שלום טנג׳י שליט״א, ראש מוסדות מקדש שלמה, מרבני שכונת הר נוף בירושלים ורב ארגון אלו"ן שנדבק בנגיף קטלני כששהה במסע חיזוק בארגנטינה.

באירוע השתתפו רבה של ירושלים, הראשל״צ הרב שלמה משה עמאר שליט״א, הגאון רבי דוד יוסף ראש כולל יחוה דעת, יו"ר יחד השר לשעבר אלי ישי והרב צבי חקק משב"ק בית מרן הגר"ע יוסף זצ"ל.

יו״ר אלו"ן, מר אביתר אלבאז נשא דברים במעמד והביע את שמחתו הרבה יחד עם דברי שבח והודיה לבורא עולם על החלמתו של רב הארגון. ואמר: "אנו תפילה שתתמיד בריאותו של הרב שליט״א, וימשיך להנהיגנו בארגון לאורך ימים ושנים למען המטרה הנעלה של איתור נעדרים והצלת חיי אדם".

צילום: דוברות אלו״ן 

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב טנג'י חזר בתשובה והבין למה הגיעה אליו הרעה, אלפי שסניקים רשעים עדיין לא, מכתם מתחילה להגיע, ואין תרופה למכתם עד שישובו בתשובה, או שימותו, המוקדם מבנהם.

  חשבון נפש |
  הגב
 2. מה זה הכותרת הזאת?
  למה בכל דבר אתם מכניסים את הפוליטיקה המלוכלכת הזאת?
  למה לא לכתוב רק שהייתה מסיבה מרגשת וכל הנוכחים התרגשו ממעמד זה עד כדי דמעות לאחר שעבר יותר מחצי שנה מאז שנדבק בנגיף הקטלני בארגנטינה ואושפז במשך כמה חודשים בשיקגו, ושהשתתפו שם גדולי ישראל אשר אוהבים מאוד את הרב טנז'י.
  בבקשה תנסחו בפעם הבאה בצורה קצת יותר מתאימה.

  יצחק |
  הגב
  • העיקר שדרקי הארור לא דורך שם לשמחת כולם
   רבי אליהו ישי שליט"א מביא איתו הרבה כבוד
   טמבל זה רק אתה וחבריך הגנבים

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
  • לא נשכח ולא נסלח 2000 קרבנות אוסלו הי"ד בגלל דרקי שלך
   היכניס רפורמים לכותל והביא חרבן על עם ישראל בארץ הקודש
   בנה לו ארמון הורדוס לעצמו ולאנשיו
   העם טיפש? בטח שלא אבלדרעי אמנם מכופתר מעונב ומצוחצח אבל פשוט מאוד חמור דו רגלי

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב