עם אזיקים: הוארך מעצרם של ראשי 'הפלס'

שופט בית משפט השלום בראשון לציון האריך עד יום חמישי אחר הצהרים את מעצרו של עורך עיתון הפלס נתי גרוסמן שהובל באזיקים לתא המעצר. ב'הפלס' עסקים כרגיל.

שופט בית משפט השלום בראשון לציון האריך עד יום חמישי אחר הצהרים את מעצרו של עורך עיתון הפלס נתי גרוסמן שהובל באזיקים לתא המעצר במגרש הרוסים . בנוסף, הוארך מעצרו של מנהל קו ההטרדות  אברהם טריגר – בשמונה  ימים. י. יברוב מבכירי העיתון ומהחשודים העיקריים בהטרדות קיבל 8 ימים. מוקדם יותר שוחרר סגן עורך 'הפלס' ישעיהו ויין למעצר בית – עד מוצאי שבת – לאחר שלא נמצא כל עילה למעצרו.

במשטרה טוענים כי מצאו את הקשר בין בכירי העיתון למפעילי ופעילי מערך ההטרדות וההצקות לבכירים במשק, אישי ציבור, מפרסמים ועיתונאים. במשטרה חושדים כי באמצעות שיחות ההטרדה בוצעה סחיטה באיומים של המוטרדים.

לסיכום, עם סיום החקירה במשטרה הובאו 11 מהחשודים בפני בית המשפט לדיון בעניינם.

בית המשפט האריך ב – 8 ימים את מעצרם של שניים מהחשודים וב -3 ימים את מעצרם של שני חשודים נוספים חשוד נוסף נשלח למעצר בית (צאפ על שמו)

הדיונים של יתר החשודים שהובאו בפני בית המשפט עדין מתנהלים

במקביל, במשרדי עיתון 'הפלס' שבהר חוצבים הוחרמו  הבוקר כ-17 מחשבים – העבודה נמשכת כרגיל חרף המעצרים.  מספר אברכים הגיעו למשרדי העיתון עם מחשבים וסייעו ליתר העובדים שלא נעצרו בהכנת העיתון לדפוס. העיתון יצא מחר כרגיל.

בעקבות המעצרים, בצומת בר אילן בוצע ניסיון חסימה של הציר ע"י כמה חרדים אשר פונו וכעת עומדים על המדרכה.
הכביש נפתח לתנועת כלי רכב..

צילומים: פלאש 90

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ממשלת סתימת פיות קודש, זאת המטרה.!!!!! וכל מי שרוקד על הדם מתוך שנאה חולנית שידע שגם הוא באשר הוא חרדי שנואי על ידי עוקרי הדת החילוניים. רק עכשיו במקרה התור של המפגנים. בעבר זה היה על השבת או על הקברים של יהודים או על כל דבר שריח יהדות נדף ממנו, העידוד הזה נופל לידי מי שבאמת שונא אתכם על יהדותכם ואל תהיו טיפשים לעודד את זה. חז"ל אמרו מי יתן לי תלמיד חכם ואנשכנו כחמור, זו מלחמה נגד הסטרא אחרא, כל המזלזל בגדולי ישראל אין רפואה למכתו… גם חייבים לזכור שכבר היה גל מעצרים כזה בדיוק לפני שנתיים על אותה האשמה של הטרדות. לא יצא מזה כלום. למה? כי אין בזה כלום, הכל חוקי. כל הכבוד למי שהמציא את המילה חרד"ק, ובקרוב וכל הרשעה כולה…. אני מאמין שמי שתורתו אומנותו לא צריך להתגייס לצה"ל השמד והזימה מאחר והם משרתים בצבא השמים.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב