עם בלונים: כך התקבלה ראש עיריית נתניה

. בכניסה קיבלו את פניה עובדי העיר עם בלונים ופרחים וליוו אותה בשירה, "לא לקחתי שקל אחד", אמרה פיירברג כשהיא על סף דמעות. { על סף דמעות }

לאחר תקופה ארוכה של העדרות בשל החקירה שריחפה על לשכתה, ראש העיר נתניה מריים פיירברג, חזרה היום (רביעי) ללשכתה כשאת פניה מקבלים עובדי העירייה הנרגשים. בכניסה קיבלו את פניה עובדי העיר עם בלונים ופרחים וליוו אותה בשירה, "לא לקחתי שקל אחד", אמרה פיירברג כשהיא על סף דמעות.

"אני מתרגשת, עברה עליי תקופה קשה", אמרה פיירברג. "אני סומכת על המשטרה ורשויות החוק שהאמת תצא לאור. אני חוזרת ללשכה שלי, לעיר שלי. מה שחיזק אותי בתקופה הזו הם עשרות אלפי תושבי העיר שתמכו בי".

"העלילו עליי עלילה", אמרה לחדשות 2. "קשה לאנשים לראות ראשי עיר מצליחים, הכול מתוך קנאה". פיירברג הוסיפה כי תמשיך לנהל את העיר למרות המגבלות שהוטלו עליה.

כזכור, בתום תום חקירה סמויה וארוכה של יחידה 433  נעצרה ראש העיר לפני כשלושה חודשים בחשד שקיבלה שוחד ובתמורה קידמה פרויקטים יוקרתיים לקבלנים מקומיים. ביניהם  עורך דינה אברהם גוגיג ויושב ראש הוועדה לתכנון ובניה של העיר – שמעון שר נעצרו.

המשטרה התנגדה לחזרתה של פיירברג ללשכה בחשד לשיבוש הליכי משפט. עורך הדין של פיירברג, נתי שמחוני הצליח לשכנע את בית המשפט לאפשר לה לחזור ללשכתה בתנאים מגבילים וכך נסללה הדרך לחזרתה של פיירברג לללשכה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.