עם כיפה שחורה: נתניהו כתב אות בס"ת

ראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף היום בטקס כתיבת אותיות אחרונות בספר תורה לזכר חללי צה"ל, יחד עם הרב הראשי לצה"ל. מדובר באחד משבעים ושלושה ספרי תורה. {לזכר החללים}

ראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף היום בטקס כתיבת אותיות אחרונות בספר תורה לזכר חללי צה"ל. מדובר באירוע המשך לטקס קבלת שבעים ושלושה ספרי תורה לזכר חללי מערכות ישראל שהתקיים באוגוסט האחרון ברחבת הכותל, כאשר הספרים הוכנסו בערים השונות ברחבי הארץ.

כעת הביאו נציגי היחידה להנצחת החייל ונציגי ארגון יד לבנים את אחד מספרי התורה לרה"מ נתניהו שרשם בו את האותיות האחרונות. באירוע השתתפו מנכ"ל משרד רה"מ אלי גרונר, יו"ר ארגון יד לבנים אלי בן שם, הרב הראשי לצה"ל תת אלוף רפי פרץ, סמנכ"ל משרד הביטחון וראש אגף משפחות אריה מועלם, ראש היחידה להנצחת החייל יעקב גבאי, נציגי המשפחות השכולות והתורם להקדשת ספרי התורה לזכר חללי צה"ל לורנט עמרם.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר לאחר כתיבת האותיות: "אני שמח להיות אתכם כאן, אני מאוד מתרגש. החתימה הזאת על ספר התורה הזה שעבורנו מבטא את קדושת החיים, את הכאב הגדול שאנחנו חשים על אובדן הבנים והבנות שלנו. אבל זה מחיר החיים שלנו וזה השוני הגדול בתולדות עמנו".

לדברי נתניהו, "לפני שהקמנו את המדינה, היינו כמו עלה נידף ברוח, טבחו בנו והרגו בנו בלי חשבון; והיום, אנחנו יכולים להכות באויבינו ולהדוף את כוונות ההשמדה שלהם. לצערי, זה כרוך במחיר מאוד כבד, מאוד. אתם מכירים אותו. זה מחיר נורא, אבל זה מחיר החיים. אני חושב שרק מי שבתוך המשפחה הזאת באמת מבין את עוצמת הכאב, אבל גם את כוח החיים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.