עם נשקים שלופים: כך חולצו החיילים ממאה שערים

אוטובוס ובו 3 חיילים לובשי מדים שנסע בשכונה, נאלץ לעצור ככל הנראה עקב תקלה ונוסעי האוטובוס ירדו לתוך לוע הארי של השכונה הקיצונית. צפו בתיעוד

מהומה התחוללה הערב בשכונת מאה שערים בירושלים, אוטובוס ובו 3 חיילים לובשי מדים שנסע בשכונה, נאלץ לעצור ככל הנראה עקב תקלה ונוסעי האוטובוס ירדו לתוך לוע הארי של השכונה הקיצונית.

משהבחינו התושבים בחיילים לובשי המדים החלה התגודדות סביבם של עשרות חרדים שקראו לעברם קריאות גנאי, ובמקום פרצה מהומה רבתית.
.
בעקבות דיווחים שהתקבלו למוקד 100 של המשטרה מאזרחים שדיווחו על האירוע, הגיעו למקום שוטרים ויצאו לעבר התושבים עם נשקים שלופים, בניסיון לחלץ את החיילים.

מולם התגודדו עשרות נערים שניסו לחסום ולשבש את המשך נסיעת האוטובוס.

השוטרים סייעו בחילוץ האוטובוס ובו נוסעיו בהם שלוש החיילים לובשי המדים, שהמשיך בנסיעתו.

במשטרה טוענים כי תוך כדי חילוצם  של החיילים יודו לעבר השוטרים אבנים והושלכו חפצים.

לבסוף, חולצו החיילים לא פגע מתוך השכונה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בשם כל ישראל, אנו קורים לעמליקים מחברי הכנסת לא לפגוע בעולם התורה

  עד מתי עם ישראל ישתוק! חברי כנסת ביחד עם ועד הישיבות ידועים כסוחרי נשמות של בחורי ישיבות!!! כל הציבור החרדי יודעים כבר שועד הישיבות ביחד עם מאיר פרוש ושאר חכים הנקראים חרדים המתיעצים עם הרב שטינמן שליט"א, כמו גפני פרוש דרעי ליצמן מ"כלב" מוזס אייכלר וכו' הם סוחרים בנשמות של בחורי ישיבות, תמורת מינויים של שרים וסגני שרים ומשכורות גבוהות. הם מכרו אלפי בני ישיבות לצבא השמד, ממשיכים להתעלל בבחורי ישיבה. תזדעזע ארץ ישראל, והם נותנים אישור גורף לעבוד בשבת ממש בושה, וזה לא מריח טוב, עד מתי נשתוק!!! עד מתי עם ישראל ישתוק!!!

  האם ועד הישיבות חושבים שהם מקדשים שם שמים? קידוש השם? בוודאי! השאלה רק השם של מי. [השם של השטן] האינטערס שלהם זה כסף וכסף ועוד כסף כמו שהיה להיטלר, שמד שמד ועוד שמד כמו שהיה להיטלר ימח שמו וזכרו…

  ובשם כל ישראל, אנו קורים לעמליקים מחברי הכנסת כמו פרוש גפני וכו' וחבריו מש"ס, אגודת ישראל, ודגל התורה, לא לפגוע יותר בעולם התורה. לזכור שחז"ל מלמדים אותנו ש"יש דין ויש דיין" היינו דיין האמת.

  לא לפגוע בעולם התורה |
  הגב
 2. פשוט מאוד לכתר שכונה דפוקה זו לעשות עוצר ולייבש אותם עד שיחתמו שלא יגעו בחייל אחרת שיתייבשו שם עד שיבא משיח צדקנו ויטגן אותם עם חיזבלה

  אליהו |
  הגב