עם תום הבחירות בנו של הגר"ע יוסף קורא לחרם על הרב אמנון יצחק • מצווה גדולה להתנתק ממנו • תמיכה בו כמו תמיכה בעבודה זרה

בקו החשיפות היום נחשפים היום דבריו של בנו של הגר"ע יוסף ובכך מסתמן כי המאבק בין ש"ס לר' אמנון יצחק עולה לשיאים חדשים,

היום  בנו של הגר"ע יוסף הגר"א יוסף קורא לחרם מוחלט על ר' אמנון יצחק. לדבריו, מצווה גדולה להתנתק ממנו ולא לתרום לו, שזו תמיכה בעבודה זרה.

לפני ימים אחדים האשים אמנון יצחק את תנועת ש"ס שכביכול העדיפה את לפיד המחזיר בשאלה על פניו המחזיר בתשובה, ואמר כי יחשוף בימים הקורבים פרשיות שחיתות על תנועת ש"ס וראשיה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עם כל הכבוד לרב הגאון רבי אברהם יוסף, גם הרב אמנון יצחק הוא רב גדול בתורה וצדיק וירא שמים, ויש לו את הרבנים שלו, שהם גדולי הדור האשכנזים כפי שהוא מזכיר כל הזמן.
  במחילה, איזה איסור כלשהו עבר הרב אמנון יצחק? וכי אסור לאדם לפתוח מפלגה? ובפרט אם הוא בודק ומוצא שיש לו כח להשפיע?
  כל האלימות והטירוף התחיל דווקא מכיוונה של ש"ס שתקפו אותו השכם והערב.
  ובמחילה, רבים מהדברים שאומר רבי אמנון יצחק על ש"ס והמתחולל בתוכה, הם לצערנו דברי אמת.
  גם ההגזמה הזו של הג"ר אברהם יוסף שליט"א, נראה שמקורה ברגש ולא בפסק הלכה.
  חבל מאד, כי מהעימות הזה בין שס והרב אמנון יצחק, גם שס עלולה להינזק ובגדול.

  המבקר |
  הגב
 2. בתשובה שכתב הגאון רבי אברהם יוסף, בנו של מרן פוסק הדור רבי עובדיה יוסף ורבה של העיר חולון ענה כי אסור לתרום למוסדותיו של הרב אמנון יצחק.

  מדברי הרב אברהם יוסף: מצווה גדולה להתנתק ממנו ולהפסיק כל תמיכה בו או במוסדותיו – שזו תמיכה בעבודה זרה, שמידת הגאווה מעבירה את האדם על דעתו ועל דעת קונו".

  הגר"א יוסף הוסיף בתשובה שכתב באתר 'מורשת': "לו היה מדובר באדם ריק ופוחז שיכור וחסר דעת אף אחד לא היה מתפעל, אבל לצערינו הוא מאיים על כל תחנת רדיו שלאחר שמשמיעים דבר עליו מיד הוא עולה לשידור ומנצל את הבמה בחסות בית המשפט".

  עוד ציין הרב יוסף כי "אדם זה קיבל את היחס הטוב ביותר באמצעותי מגדול דורינו מאיר עינינו אבי מו"ר שליט"א, וכפיות טובה מטופשת שלו הביאה אותו למצב הירוד ביותר שאפשר להגיע, ועליו נאמר יש מאבד עולמו בשעה אחת".

  מחר (רביעי) צפויים לקיים אנשי 'כח להשפיע' וחסידיו של הרב יצחק עצרת תמיכה בעיר פתח תקווה. בעצרת צפוי ליטול חלק גם הרב יצחק עצמו.

  euer |
  הגב