"אני רואה את סוף העולם מתקרב"(הקלטה)

בראיון לגל"צ תקף הזמר שהופעתו בעצרת הימין בוטלה הערב את השמאל: "אני לא מבין למה השמאל לקח לעצמו את השם 'מחנה השלום' כשהוא הכי אלים". האזינו לדברים

המופע בוטל ברגע האחרון: יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, השופט סלים ג'ובראן, החליט לאסור על הופעת אמנים בעצרת הבחירות הערב בכיכר רבין שבתל אביב.

השופט ג'ובראן כתב בהחלטתו כי "תכלית האיסור שבסעיף 8 לחוק הבחירות הוא למנוע השפעה בלתי הוגנת על ציבור הבוחרים, כך שיקשרו בין מתן טובת הנאה (בענייננו – הופעות אמנים) לבין תעמולת בחירות. במצב דברים זה, ועם כל הכבוד, נראה (ובאופן מובהק), כי אין בהפרדה שמנסים מארגני העצרת ליצור בין החלק הפוליטי לחלק האומנותי שבה כדי להעלות או להוריד מהסינתזה החזקה בין שני החלקים. ומשכך, גם במתכונת זו, לפנינו תעמולה מלווה בהופעות אמנים.

"ניתן בזאת צו מניעה האוסר על הופעות אמנים במהלך, לפני, או לאחר העצרת המתוכננת להתקיים היום בכיכר רבין שבתל אביב-יפו", חתם השופט את החלטתו.

עוד לפני החלטת ג'ובראן התראיין הזמר הפופולארי ל'גלי צה"ל' ואמר: "במפלגת השמאל אומרים כי הם לא פוסלים שאחמד טיבי יהיה חבר בוועדת חוץ וביטחון בכנסת, אני רואה בזה את סוף העולם מתקרב". בניון תקף את קמפיין מפלגות השמאל, ואמר כי "השמאל רק עסוק בלפלג. הם מקללים, משפילים ובזים לדתות של אחרים ולהרגלי דת כאלה ואחרים. אני לא מבין למה השמאל לקח לעצמו את השם 'מחנה השלום' כשהוא הכי אלים".

בניון סיפר בגלצ כי כל מה שיעשה הערב בעצרת הוא "לשיר ולהתפלל, לנסות לאחד יהודים ולא להכפיש". לדבריו, הוא יבצע בעצרת שני שירים של נעמי שמר, ועוד שני משירים מקוריים שלו. האזינו

[alooma ref="9240c6f57b5bbe09e81be0ad8a789b7e.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.