קידוש ד': למה נטש הזמר עמיר בניון תוכנית אירוח בטלויזיה?

הזמר החוזר בתשובה עמיר בניון השתתף באחת מתוכניות האירוח המפורסמות "המעגל" ולפתע באמצע השידור הוא פשוט קם ויצא, האיש סיפר אחר כך בפייסבוק את הסיבה לנטישתו באמצע: "הרגשתי מרומה וזה גרם לי להביע את דעתי התקיפה על המנחה והאורחים".

בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו כתב עמיר על הסיבות שהובילו לנטישה: "חלקכם אולי שמע הערב על כך שעזבתי את המעגל של דן שילון במהלך התכנית. חשוב לי שתדעו מה בדיוק היה שם. ראשית כל, הנקודה היא שהרגשתי מרומה, בהמשך לתחקיר, חשבתי שאני מגיע לדבר על עניינים ברומו של עולם, וכמובן על מוזיקה וחזרה בתשובה. אך במקום זה הבנתי שנקלעתי למקום שבו מנחה מבוגר שואל ילדות שיכולות להיות נכדותיו שאלות צהובות ומבישות, בשיחה הצבועה על הסמים כל אחד המציא סיפור הזוי ובדוי, סטנדאפיסט עשה קריירה מניבול פה ומבדיחות סרות טעם על אשתו. ובקיצור, הרגשתי שאני נמצא בתוך מעגל רדוד ומביש, למרות שלפני כן מכרו לי שזה הולך להיות אחר לגמרי. התחושה הזו גרמה לי לבטא את דעתי התקיפה על המנחה, על תכניתו ועל חלק מהאורחים. עצוב מאוד, אבל אני לא מאבד תקווה. בשורות טובות ושבת שלום".

יצויין כי דן שילון היה בהלם ממעשהו ואח"כ כשלא היה לו מה להשיב הוא התבטא: "מסכן, אני מרחם עליו", אך לעמיר בניון זה לא היה איכפת כלל, ואף קיבל אלפי לייקים ותגובות אוהדות על מעשהו הנועז שקידש שם שמים בכניסתו וביציאתו.

 

1

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דן שילון זקן חטיאר מטומטם ורקני
  רחמנות עליו ועל נשמתו
  כל כולו חומרנות גשמיות הרוחניות רחוקה ממנו כרחוק מזרח ממערב

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אני חילוני אך שונא מאוד את החילוניות ,,,, ואני לא מבין למה הרבנים ואנשי דת ובכלל אברכים כל כך רוצים לטעות מהטעם המר הזה שנקרא חילוניות וטמבלוויזייה .
  הייתי תלמיד חכם בשנותיי היפות וקרה ופניתי לא נכון בצומת החיים והגעתי לגהנום בעודי חי .

  תתרחקו מהם ,,,,,,אני יודע שזה קשה כי אתם פשוט רואים "דשא ירוק" וחושבים שזה טוב .
  בדיוק ברגע בו אתם רואים את הדשא של השכן ירוק יותר ,,,,,זה הזמן להעמיק בגמרא ולמצוא שם נחמה .

  עופר אלימלך - חיפה |
  הגב
 3. כל הכבוד עמיר ה' ישמרך הם עושים את זה בכוונה התשקורת הסרוחה הזאת

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב