עמיר פרץ טוב לחרדים? גלו את כל האמת

בחודש האחרון בצעד תמוה ולא ברור, מנסים גורמים מפוקפקים המתעקשים להציג עצמם כחרדים להציג את שר הביטחון לשעבר עמיר פרץ, שמתמודד בימים אלו על ראשות מפלגת העבודה, לשווק את פרץ כמי שמיודד עם המגזר החרדי ועשה רק טוב לבני הישיבות, אך האמת שהאמת אפילו לא קרוב לכך. {דעה }

 

 

בחודש האחרון בצעד תמוה ולא ברור, מנסים גורמים מפוקפקים המתעקשים להציג עצמם כחרדים להציג את שר הביטחון לשעבר עמיר פרץ, שמתמודד בימים אלו על ראשות מפלגת העבודה, לשווק את פרץ כמי שמיודד עם המגזר החרדי ועשה רק טוב לבני הישיבות, אך האמת שהאמת אפילו לא קרוב לכך.

 

העובדות המלאות לפניכם: פרץ אולי חושב כי לחרדים זיכרון קצר אך לא נשכח כי בהיותו שר ביטחון ב-2006 דחף פרץ לביטול חוק טל, אשר הגן על בחורי הישיבות והוביל אמירות בעד שיוויון בנטל, אשר עד היום, סובלים ממנו בחורי הישיבות ואברכי הכוללים.

 

למשל, בהודעה של וועדת חוץ וביטחון מינואר 2012 אמר פרץ, אשר היה אז חבר בוועדה כי "אי אפשר להפוך את צה"ל לתוכנית כבקשתך. אני לא מרגיש שאנחנו מגייסים חרדים אלא שהחרדים מגייסים אותנו לטובת הצרכים שלהם".

 

לאחרונה אף התבטא פרץ כי "ישיבות ההסדר משרתות רק 17 חודשים. כל חודש נוסף שישיבות ההסדר ישרתו בצה"ל הוא שווה ערך לכ-7 גדודי מילואים. מה כבר ביקשנו? ביקשנו שישיבות ההסדר ישרתו 24 חודשים. לא ביקשנו שלוש שנים מלאות – כמו שהילדים שלנו משרתים. הגיע הזמן לעלות מדרגה נוספת בשוויון". פרץ אף הגיש הצעת חוק בענין ואמר כי "כל חודש נוסף, שבו ישרתו ישיבות ההסדר, שווה ערך לכשבעה גדודי מילואים. הגיע הזמן לעלות מדרגה לשוויון אמיתי".

 

וכל זה מבלי להתייחס לתמיכה שהעניק ומעניק פרץ לארגוני התועבה וההפגנה נגד רב העיר באר שבע הגאון רבי יהודה דרעי שליט"א לפני כמה חודשים, אותו הוביל פרץ יחד עם עוד חברי כנסת משמאל.

 

אז לפני שאתם חושבים להתפקד למפלגת העבודה כי זה נראה לכם נוצץ ויש מי שמציגים את עמיר פרץ כ"טוב לחרדים" תזכרו את העובדות הנ"ל, ותשקלו את זה שוב.

 הכותב הוא אחד העסקנים החרדים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.