עמנואל: אושרה הקמת טיילת חדשה

ראש מועצת עמנואל הרב עזרא גרשי: "עמנואל מצויה כיום בתנופת פיתוח גדולה בכל המובנים. החלטת משרד החקלאות לאשר את הקמת הטיילת, תוסיף נופך נוסף לעיר וממנה יוכלו ליהנות כמובן כל תושבי העיר"

לאחר אינספור דיונים אישר באחרונה משרד החקלאות תקציב להקמת טיילת לרווחת תושבי עמנואל ואורחיה ואשר ממנה ניתן יהיה לצפות בשמורת ואדי קנה.
על פי התוכנית שאושרה יהיה אורכה של הטיילת כ-5 ק"מ והוא סובב את כל היישוב עמנואל.
בקטע הראשון של הטיילת, שאורכו כקילומטר אשר צופה על שמורת ואדי קנה נמצא בימים אלו בשלב תכנון אצל בכירי המהנדסים, לקראת הקמתה של הטיילת שתקדם את התיירות באזור.
בימים אלו מצוי היישוב עמנואל בתנופת פיתוח כאשר נבנות עשרות יחידות דיור, ומתוכננות בקרוב בנייתן של מאות דירות נוספות.
בין היתר נבנות הדירות בפרויקט "נווה אור" . פרויקט בניה איכותי של חברת ש.א.ג (ולול) בניה ופיתוח בע"מ, המשלב את חיי הקהילה ואת איכות החיים הגבוהה.
בפרויקט מועמדים למכירה דירות משלושה חדרים ועד שישה, דירות גן ודירות בעלות מרפסות סוכה מרווחות וגדולות במיוחד.
במסגרת הפרויקט מוצעות דירות רחבות וחדרים גדולים הרבה יותר מהמקובל ובאיכות גבוהה אף היא מן המקובל, כשלראשונה בעמנואל ייבנו בבניינים מעליות.
מר ולול הורביץ מנכ"ל חברת ש.א.ג ולול בניה ופיתוח בע"מ : אנו שמחים ומברכים על התפתחות היישוב , יש לי בשורה משמחת , הבניין הראשון יאוכלס כבר בחודש הקרוב .
הרב עזרא גרשי: "עמנואל מצויה כיום בתנופת פיתוח גדולה בכל המובנים. החלטת משרד החקלאות לאשר את הקמת הטיילת, תוסיף נופך נוסף לעיר וממנה יוכלו ליהנות כמובן כל תושבי העיר, בהם גם הדיירים שזה עתה נכנסים לדירתם בפרויקטים החדשים, וכמובן גם האורחים הרבים שפוקדים את העיר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.