ענבל אור התחננה, החברה תפורק (וידאו)

סוף להצגה: בית המשפט המחוזי בת"א אישר היום (שני) את הבקשה לפירוק מוחלט של החברות בבעלותה של יזמית הנדל"ן ענבל אור. { "אני לא נוכלת"}

סוף להצגה: בית המשפט המחוזי בת"א אישר היום (שני) את הבקשה לפירוק מוחלט של החברות בבעלותה של יזמית הנדל"ן ענבל אור.

"סקרתי בהרחבה את הפרויקטים, את המצב הכלכלי. בדקתי את קיומה של פשיטת הרגל", פתח השופט איתן אורנשטיין את הדיון, וציין בהחלטתו. "ביישום המבחנים האמורים, הגעתי למסקנה כי נמצאת בחדלות פרעון ויש להגיע לפירוק".

 צפו באור באדיבות רשת

 

"כלל נושי בעלי השליטה מתנגדים להסדר, בעלת השליטה הציגה המחאה של 6 מיליון שבהמשך בוטלה", הוסיף. "ככל שבעתיד יהיה מקום להסדר נושים, ניתן יהיה להגיע במהלך הפירוק".

"בעלת השליטה פעלה בשימוש בכספי הנושים לצרכיה האישיים", הוסיף השופט, "מסקנה חשובה שמתבקשת טוב יעשה המחוקק אם יתערב בהסדרה של קבוצות הרכישה". כמו כן הוציא צו כינוס נכסים לאור וצו איסור יציאה מהארץ. עו"ד איתן ארז, המפרק הזמני, מונה למפרק הקבוע. פרקליטה של אור ביקש לדחות את ההחלטה ב-14 יום

קודם הדיון, ענבל אור הביעה אמון ביכולתה לצאת מהמשבר: "אני מאמינה שיש לי יכולת כלכלית להחזיר לכל הנושים שלי את כספם עד השקל האחרון. אני מאמינה שצריך לתת זמן להגיע להסדר מסודר מול כל הנושים – זו הדרך היחידה שלהם לראות את כספם בזמן הקצר ביותר. תיכף נשמע את השופט ואני אכבד את החלטתו". כשנשאלה כיצד תפעל אם יוחלט על פירוק, השיבה: "נדבר אחר כך"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.