ענבל אור חשפה את רשימת הנכסים

אשת הנדל"ן הגישה תצהיר על חובותיה ונכסיה לבית המשפט, במסגרת המאבק המשפטי על החברה ועל רכושה הפרטי. {משיבה אש}

יזמית הנדל"ן ענבל אור לא מוותרת: אור הגישה היום (ראשון) דוח מפורט על נכסיה, בהתאם לבקשת בית המשפט, ומתחה ביקורת על התנהלות המפרק. במסגרת הדו"ח טוענת אור כי ברשותה וברשות החברה 11 בתים (חלקם פנטהאוזים) – ובנוסף היא משלמת עשרות אלפי שקלים על שכר דירה בחודש.

במסמך טענה אור כי היא משלמת שכר דירה של 23 אלף שקלים בחודש, ומוציאה 4,000 שקלים על מזון.  אחזקת בית , 2,500 שקלים בחודש; הלבשה והנעלה 1,500 שקלים .על חינוך ותרבות הוציאה אור – כ-2,000.

ענבל אור ציינה כי הכנסתה החודשית מחברת הנדל"ן היא 37,665 שקלים ברוטו, שהם סך הכל 11,090 נטו.

הרכב – אותו התבקשה להעביר למפרק – שווה 700 אלף שקלים, מתוכם שילמה 370 אלף עד כה. הרכב משועבד לבנק מזרחי.

אור חשפה כי ברשותה  13 נכסים שנמצאים ברשותה: בהם  פנטהאוזים בגבעתיים, רמת גן ותל אביב, מגרש בבאר שבע ודירות במגדלי הצעירים הרשומות על שם קרובת משפחתה.

עוד הוסיפה  אור כי ברשותה תכשיטים בשווי 2.5 מיליון, חשבונות נאמנות בהיקף של 1.5 מיליון שקלים – אך כל כרטיסי החיוב שלה מבוטלים.

המפרק הזמני של חברת "אור סיטי נדל"ן, עו"ד איתן ארז, הציג לפני שבוע בפני בית המשפט תמונות המראות כיצד השחיתה ענבל אור את הבית בו התגוררה עד לאחרונה בצפון ת"א. "כשנכנסו לבית המילים קשות מלתאר את אשר ראו. הבית הושחת לחלוטין ע"י החייבת ו/או מי מטעמה אשר ככל הנראה עזבה את הנכס בחופזה", נכתב בתשובתו של עו"ד ארז לבקשת אור להישאר בדירתה בגבעתיים. "נראה כי החייבת ממשיכה בדרכה הפסולה ואיננה בוחלת באמצעים".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.