ענבל אור: "מלך השוק האפור רימה אותי" (הקלטה)

בראיון ראשון לגלי צה"ל אמרה הבוקר (רביעי) אור כי "אני כבר לעולם לא אחזור על הטעויות שעשיתי. לא בחרתי את האנשים כמו שצריך". { משיבה אש}

יזמית הנדל"ן ענבל אור ממשיכה לעסוק בענייניה המשפטיים. בראיון ראשון  לגלי צה"ל אמרה הבוקר (רביעי)  אור כי "אני כבר לעולם לא אחזור על הטעויות שעשיתי. לא בחרתי את האנשים כמו שצריך".
ענבל אור הוסיפה כי שלי נרקיס, שכונה "מלך השוק האפור", רימה אותה. "שלי היה איתי ואמר לי 'ענבל, אני חושש לכספי, שמתי את הכסף באור סיטי, תחתמי לי כאן ממש בקטנה, זה הסכם מותנה ואני מבטיח לך – אם וכאשר יהיה פירוק את תקבלי בחזרה את הנייר', האמנתי לו, הייתי תמימה, נתתי לו"

.
"מה שקרה זה לא מטעות עסקית שעשיתי, זה כתוצאה מרשלנות וחוסר אחריות של הבנק ושל המדינה. לולא בנק מזרחי היה סוגר את החשבונות כל זה לא היה קורה", שיתפה, "כל הרוכשים והנושים צריכים לבוא בטענות לבנק מזרחי שהתנהל באופן מחריד".
ענבל אור הבהירה בראיון : "לא גנבתי, לא רימיתי, לא שיקרתי, מעולם לא העלמתי מיסים. כולם קיבלו את הכספים וכולם יקבלו. אם הייתי מוכרת דירה פעמיים כנראה כבר הייתי יושבת מאחורי סורג. אני נלחמת בשביל הכבוד ובשביל האנשים שהאמינו בי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.