עסוק בעבודתו בקודש לרדוף את הציבור החרדי בכל הזדמנות! רות בוארון כותבת ללפיד

שר האוצר, עסוק כל כולו בעבודת הקודש אשר בה בחר, להעשיר את אוצרו הלא מוגמר בעוד ועוד קרשים מלאים בפיסות של סטטוסים, וכוחנות חוקים וסיסמאות נגד ציבור שלם.
עצה לי אליך יאיר לפיד,  כדי להישמע מפעם לפעם חכם לא אינטרסנטי ולא שונא את האחר! נסה להרפות מנושא החרדים מפעם לפעם.
זה יקנה לך קצת זמן לדאוג באמת לאזרחי מדינת  ישראל שנתונים לצערי, לחסדי שר מלא באוצר, אך לא יודע איך להשתמש בזה בצורה יעילה לטובת כל אזרחי ישראל.
מה שבטוח בכתיבת סטטוסים בפייסבוק קיבלת שיא בספר השיאים של ג'ינס על אליפות, תמיד בזמן, תמיד בשעה הנכונה, המשפט קולע יהיר וברור.
באמת יפה מצידו של מארק צוקרברג על התושיה לפתח את רשת הפייסבוק, בזכותו ישנם חברי כנסת שהשיעמום וחימום כיסא כבר לא נכתב עליהם.
אך חבל שהוא שכח לציין שרשת חברתית היא המינימום לדמוקרטיה, מה שאתה ועוזרך לא יודעים להפנים, כל מי שקצת כותב נגדך או לא מסכים למילותיך מקבל חסימה.
שר במדינת ישראל אמרנו, לשמחתי -צערי  בכל מדינה יש אחד כזה אצלנו אפילו שתיים. כעת הינך יושב מטכס עצה, לנושא הבא בתור אשר יעלה על הפרק ועד כמה החרדים יהיו מעורבים שם..
חכה, אנו  עדיין עסוקים בללבן את הנושא האחרון בו בג"ץ פסק להפסיק את תקציבי בחורי הישיבות
שלא הגיעו  "להתייצב".
מרשים לא כך, במקום להיות חכם ונבון כיאה לשר בישראל, במקום לקום לגשר בצורה חכמה, בין הנציגים החרדים לחילונים מחפשים במדינה הזו רק אקשן אימפולסיביות מחלוקות ושנאה, כנראה גידלו אתכם בתודעה בה: אם אדם רוצה להתקדם ולקבל כבוד יותר בארצנו?!
חייב הוא  להפנות אצבע מאשימה, סטטוס של שנאה על הציבור החרדי. וזהו הבן אדם מסודר לעוד כמה שנים . לא כך?!
כעת אשמח לעדכן אתכם: התנהגות כזו בה כל פלג פיכם חוקיכם ודבריכם אשר מופנה על הציבור החרדי כשנאה מחלוקת ורצון להראות אותנו כאפסיים בעיני הציבור הכללי רק מחזקת את ידינו ומאחדת את כל הזרמים. יגיע יום ותבינו, הציבור החרדי ירוויח ואתם לא תוכלו לחזור אחורנית.
האמת שישנם זמנים בהם אני קצת הרבה מבינה את הציבור הכללי, המגמה ההולכת והגואה בה, חרדים נשארים חרדים אך גם לומדים תורה גם עובדים. ישנם אפילו  קבוצות חרדים מודרנים בלבושם אך מאמינים שהתורה זה המספר הראשון ברשימה, ולמרות זאת גם לומדים לימודי ליב"ה ועובדים מפחידה אתכם מאד!
מה גם התופעה בה הציבור הכללי הרב אשר מתחיל לחפש שאלות וחוזר בתשובה, האומנים הרבים שעוזבים את עולמכם
ומגיעים אל עולם התשובה מבלבלת את כל הציונות והחזון, ומרתיעה אותכם מאד.
תשאלו את אקו"ם הם כבר לא יכלו השבוע להסתיר את הפחד. וכמותם ישנם מאות אלפים לכן כל כולכם זה מלחמה נגד הציבור החרדי, אבל אנחנו כברוש, מול אש ומים. אנחנו כברוש, עד השמיים. ברוש איתן מאמין בבורא עולם, ואתם עוד תלמדו את דרכו של עץ אחד. עד שזה יקרה תמשיכו לזרוק קמח על הציבור החרדי.כי בזכות  הקמח יש בנו הרבה תורה.

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.