עסקים כרגיל: דרעי בישיבת הממשלה

בצל פרשת השחיתות: הבוקר התקיימה ישיבת הממשלה השבועית בנוכחותו של השר דרעי שנמצא באור הזרקורים וזכה למירב תשומת הלב מצד הצלמים. { בצל החקירה}

בצל החקירה הפלילית שנפתחה כנגד יו"ר ש"ס אריה דרעי, התקיימה הבוקר ישיבת הממשלה השבועית בנוכחותו של השר דרעי שנמצא באור הזרקורים וזכה למירב תשומת הלב מצד הצלמים  שלא הפסיקו לתקתק פלאשים לעבר השר שנמצא במוקד פרשת השחיתות החדשה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר  בפתח ישיבת הממשלה השבועית:"קיבלתי לפני שעה קלה את הדוח השנתי של נגידת בנק ישראל. המשק נמצא בתעסוקה מלאה, האבטלה במה שהם מכנים ב'שפל היסטורי' – אלה חדשות טובות. כתוצאה מכך השכר הריאלי עלה באופן ניכר והוא עולה גם בסקטורים שונים. לפני ימים אחדים השכר של שוטרי השטח, השוטרים, הסיירים, החוקרים – השכר הזה עלה בין שלושים לחמישים אחוז משכר הבסיס, והשכר עלה לכלל אזרחי ישראל, וזה חשוב. אנחנו גם רואים ירידה מתונה באי השוויון – יש לנו עוד עבודה גדולה לעשות כאן, אבל אלה בסך הכל חדשות טובות.

דברי רה"מ נתניהו בפתח ישיבת הממשלה השבועית

ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבת הממשלה השבועית:"קיבלתי לפני שעה קלה את הדוח השנתי של נגידת בנק ישראל. המשק נמצא בתעסוקה מלאה, האבטלה במה שהם מכנים ב'שפל היסטורי' – אלה חדשות טובות. כתוצאה מכך השכר הריאלי עלה באופן ניכר והוא עולה גם בסקטורים שונים. לפני ימים אחדים השכר של שוטרי השטח, השוטרים, הסיירים, החוקרים – השכר הזה עלה בין שלושים לחמישים אחוז משכר הבסיס, והשכר עלה לכלל אזרחי ישראל, וזה חשוב. אנחנו גם רואים ירידה מתונה באי השוויון – יש לנו עוד עבודה גדולה לעשות כאן, אבל אלה בסך הכל חדשות טובות.המפתח לעתיד תלוי בצמיחה. צריך להבין שכל מה שאנחנו רוצים להשיג מבחינה תקציבית, מבחינת שירותים, מבחינת השיפור של תשתיות – כל הדברים שחשובים לאזרח מחייבים צמיחה.בשבוע שעבר עשינו דבר גדול מאוד לצמיחה. התחלנו בשיחות הסכם סחר חופשי עם סין. זה יעד רב שנים של מדינת ישראל, הוא טומן בחובו פוטנציאל לגידול משמעותי מאוד בייצוא. במקביל, אנחנו מדברים עם יפן על הסכם של מדינת סחר מועדפת למדינת ישראל. אני והממשלה כולה פועלים לפתוח את השווקים של אסיה בפני כלכלת ישראל – זה שינוי משמעותי, אפילו הייתי מגדיר אותו היסטורי.ובכן, צמיחה זה על ידי פתיחת שווקי הייצוא, אבל זה גם על ידי הוצאת הגז מהמים. זה דבר שייתן לנו צמיחה רבת שנים ויביא מיליארדים רבים לכלכלת ישראל, לרווחת אזרחי ישראל – אנחנו לא מוותרים בעניין.אחת הסיבות שכלכלת ישראל לא ממצה את הפוטנציאל שלה זה כי יש בה עודף תקינה, עודף בירוקרטיה, עודף רגולציה שבסוף מגלגלות את עצמן. העודף הזה מגלגל את עצמו לצרכן, למחירים גבוהים יותר של שירותים, ובזה כמובן אנחנו מטפלים היום. אנחנו נקבל היום שורה של החלטות שמפשטות מאוד את התקינה במדינת ישראל, וגם מאפשרות לממשלה הנבחרת למשול. אנחנו נבחרנו כדי להביא תוצאות לאזרח, אנחנו זקוקים לכלים המיטביים לעשות זאת. בסוף אנחנו נבחנים על תוצאות, לא על בירוקרטיה".וידאו: עומר מירון, לע"מסאונד: איתמר בוטון, לע"מ

‎Posted by ‎ראש ממשלת ישראל‎ on‎ ראשון 3 אפריל 2016

המפתח לעתיד תלוי בצמיחה. צריך להבין שכל מה שאנחנו רוצים להשיג מבחינה תקציבית, מבחינת שירותים, מבחינת השיפור של תשתיות – כל הדברים שחשובים לאזרח מחייבים צמיחה.

צילום: פלאש 90 

Minister of Interio
Minister of Interio
Minister of Interio
Minister of Interio
éðè
éðè

. .

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אסור לרחם על אכזרים!!!

  היום סיפר לי אחד מאנשי דרעי, שיש לו אדם מיוחד שכל תפקידו לשמור ולהצר את צעדיו של הרב עמר.

  ה' משלם לו על הצער שציער ומצער את הרב עמר.

  לפני שנכנס לכלא ביקש סליחה מהרב שך, הפעם הוא יבקש סליחה מהרב עמר.

  אלי ישי מתגעגעים אליך |
  הגב