עסקני 'דגל' באו לחוף בראשון

עסקנים 'בדגל התורה' הגיעו ביום שישי לחוף הנפרד בראשון לציון לחזק את העסקנים המקומיים שדאגו לפתח את החוף שהוכשר עבור הציבור החרדי. { תפסו בריזה }

עסקנים 'בדגל התורה' הגיעו ביום שישי לחוף הנפרד בראשון לציון, לחזק את העסקנים המקומיים שדאגו לפתח את החוף שהוכשר עבור הציבור החרדי.

בקבוצת הווטסאפ הפנימית של דגל התורה נקראו העסקנים לבוא אל החוף ולחזק את העסקנים, עסקני דגל נענו לקריאה ובאו לחטוף בריזה בחוף . בין הנצפים: סגר"ע בני ברק אברהם רובינשטיין ובני משפחתו, כמו גם דוברים בתוך דגל.

בניית החוף החדש התאפשרה בפעילות מאומצת וביוזמת נציגי "דגל התורה" מאחר והצבא התפנה מבסיס פלמחים, והחזיר את שטחי הבסיס לעיריית ראשון לציון, ממנו הוקצה שטח מיוחד לציבור החרדי וישמש כחוף נפרד שנבנה והוכשר מלכתחילה עבור הציבור החרדי.

עסקני דגל התורה בראשון דאגו להרחיב את החוף ,ובנו אף מחיצה שאמורה להפריד ולחצוץ בין החופים המעורבים, אך עסקנים בדגל התורה שהגיעו לחוף טוענים כי "עדיין יש צורך לשפר את בעיית הצניעות וכי במקום ישנם מכשולים שראוי לתקנם".

נציגי "דגל התורה" בעיר ציינו כי בניית החוף נעשתה בליווי ופיקוח רבני העיר. כבר לפני כחצי שנה עם תחילת העבודות ישבו רבני ועדת הקודש והחינוך יחד עם נציגי "דגל התורה" מול הגורמים הרלוונטיים בעיר בכדי להביא לכשרותו המלאה של החוף, כבר אז הבינו את הצורך החשוב בבניית חוף מהודר לציבור יראי ד' כידוע בעיר נמצאים מספר ישיבות וקהילות חרדיות כך שדבר זה הינו צורך חיוני.

מתרחצים חרדים עמם שוחחנו טוענים כי מלבד עניין הצניעות המלתחות בחוף עדיין לא פועלות כראוי, והגישה לחוף עוברת דרך החולות וכי יש עדיין מקום לשיפור.
חוף

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הכתבה שיקרית ומגמתית. לא דובים ולא יער.
  החוף מזעזע. אין מלתחות, תא שרותים אחד במבנה מאולתר לעשרות מתרחצים, במקלחות אין זרם וכדי להתרחץ או לשרותים הולכים למעורב.
  המצילים ,תוחמים את המתרחצים בין שתי דגלים שחורים וללא נותנים להכנס.
  הגישה לחוף דרך המעורב, על שביל כורכר ולא סמפטי בכלל.
  אם כל הכבוד לעסקני דגל, יש לכם עוד מה לעשות.
  שרתון כבר יותר טוב.

  מאיר |
  הגב
 2. הייתי בחוף לפני שבוע. כל הכתבה שיקרית ונכלולית. הגישה לחוף עוברת בסמיכות לחוף מעורב ויש מראות אסורים. אין מלתחות אין שרותים נורמאליים. הגישה קשה פיזית (דרך חול ולא אספלט) בקיצור שקר אחד גדול.

  דגל השקר |
  הגב