עפולה: החרדים החליטו להמשיך להתאגד בסיעת אחת

החרדים בעפולה החליטו להמשיך יחד בסיעה גשר המאחדת את כל הקהילות החרדיות בעיר. לראשות העיר תומכים החרדים בראש העיר המכהן יצחק מירון

בעוד ברחבי הארץ הציבור החרדי מפולג במפלגות על גבי מפלגות, בפריפריה, מסתבר, קצת פחות: בעיר הצפונית עפולה החליטו נציגי הציבור לרוץ יחד כמו בקדנציה שעברה.

תנועת 'גשר' תכלול גם הפעם את אגודת ישראל ודגל התורה בראשות הרב גולד, במקביל, גם מפלגת ש"ס וקהילת ויז'ניץ שאנשיה הגיעו בשנים האחרונות ורכשו דירות בעיר, הודיעו על המשך האחדות וירוצו יחד ב'גשר'. לציבור החרדי בעיר יש כוח רב והשפעה בשאלה מי יהיה ראש העיר. מודבר במאות קולות שיכולים להכריע את הכף.

יש שני מועמדים חזקים בעיר, ראש העיר לשעבר אבי אלקבץ וראש העיר הנוכחי יצחק מירון.

עסקן בכיר בעיר אומר ל'אקטואליק': "לראשות העיר יתמכו ביצחק מירון, ראש העיר הנוכחי, שנתן להם תפקידים ותיקים והם היו בקואליציה שלו ללא שום תלונות".

ראש העיר יצחק מירון נחשב לאוהד הציבור החרדי. בכמה הזדמנויות הוא אמר: "הציבור החרדי הוא כמו כל תושב, מגיעות לו כל הזכויות".

בימים האחרונים אמר: "היה שיתוף פועלה מלא ביני לבין החרדים בחמש השנים האחרונות. אין סיבה שזה לא ימשיך. הקמנו בתי ספר וגנים לציבור החרדי. אני שמח שבחרו בי לתמיכה לראשות העיר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.