עצב ותסכול בשרון: "כמו אחרי מלחמה"(וידאו)

בתים שהוצפו, עצים שקרסו וחנויות שניזוקו קשות: כך נראות תוצאות הנזקים שהותירה אחריה הסופה אמש. צפו {נזקי השטפונות}

בוידאו: סיור מתועד במוקדי הנזקים

(באדיבות רשת)

תושבי אזור השרון התעוררו הבוקר בחשש רב, שמא הגשמים שירדו בשעות הלילה גרמו פעם נוספת להצפות. ההפוגה הזמנית במשקעים הוציאה רבים מהם לרחוב, בניסיון לאמוד את הנזק הרב שנגרם. "מי יפצה אותנו על מה שקרה?", תהו רבים מהם.

תושבת רעננה שרכבה הוצף ברחוב הר סיני בעיר וניזוק, סיפרה לחדשות 2 Online על חוסר האונים שהיא חשה לנוכח המצב. "החנתי אתמול את האוטו והלכתי לעבודה, הוא הוצף לחלוטין. מי יפצה אותי על הנזק הזה, העירייה? איפה התשתיות על מה בדיוק אנחנו משלמים מסים כאן?".

מי הגשמים גרמו גם להצפת עמדת דוכן הפיס ברחוב אחוזה בעיר, כשהמים הגיעו לגובה של כחצי מטר וגרמו לנזק רב. "המקום נראה כמו אחרי מלחמה", סיפרה מפעילת הדוכן בעודה מנסה לגרוף את הבוץ שהותירה הסופה במקום. "ציוד רב נזרק היום לפח, יש פה מערכת ששווה הרבה כסף", הוסיפה.

בוידאו: הבור שנפער בכפר סבא

(באדיבות רשת)

בתוף כך, יום נוסף של שטפונות עזים נרשם ברחבי ישראל – כשאיתו החשש מפני הצפות שיחזרו על עצמן בעיקר בשרון, גוש דן ואזור השפלה.

מאז שעות הבוקר יורד מטר עז שעלול לגרום להצפות לאורך כל מישור החוף וייתכן שגם אזור השרון יוכה שוב ואף ההרים. הגשמים מלווים בסופות רעמים וברד כשאיתם משבי רוח חריגים.

בנוסף, במהלך היום קיים חשש כבד לשיטפונות בדרום הארץ, במדבר יהודה ובים המלח.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.