עצוב: רחבת הכותל שוממה(וידאו)

ביום שאחרי הפיגועים בלב ירושלים, העיר המדממת מסרבת לחזור לשגרה. יצאנו אל רחבת הכותל המערבי מקום אשר כל יהודי ויהודיה רואים בו כמפלט אחרון לכל צרותיהם, ומצאנו רחבה ריקה מאנשים ומלאה בפחד. צפו {עַל הַר-צִיּוֹן שֶׁשָּׁמֵם}

ביום שאחרי הפיגועים בלב ירושלים, העיר המדממת מסרבת לחזור לשגרה. העיר שמתורגלת יותר מכל עיר אחרת בטרור, מצאה את עצמה שוב בליבת גל האלימות הנוכחי. רבים מתושבי העיר בוחרים שלא לצאת לרחובות ללא צורך, ואלה שכן מסתובבים בה מספרים על פחד ומצטיידים באמצעי הגנה עצמית.

[vimeo 142367255 w=500 h=434]

bandicam 2015-10-14 13-50-35-738 from Kooker on Vimeo.

יצאנו אל רחבת הכותל המערבי מקום אשר כל יהודי ויהודיה רואים בו כמפלט אחרון לכל צרותיהם, ומצאנו רחבה ריקה מאנשים ומלאה בפחד. אחד המתפללים הקבועים, דניאל, מספר ל'קוקר' "בימי שגרה פוקדים את הרחבה מאות אנשים בשעת צהריים זו, הרחבה הריקה מחזירה אותנו לימים אפלים בהיסטוריה".

על הנסיעה באוטובוס לכותל אמר אחד הנוסעים: "נסעתי באוטובוס ויצא שאמרתי לעצמי 'במקום אחר שני אנשים שנסעו באוטובוס איבדו עכשיו את החיים שלהם'. אי אפשר לדעת במי זה יפגע ומתי. המחשבות כל הזמן בראש. אני משתדל לצחוק מזה, אבל זה קשה. כל בן אדם שעולה לאוטובוס אני מסתכל עליו ובוחן אם יש משהו חשוד. אני משתדל להיות ערני כדי שלא יפתיעו אותי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.