עצומה ברשת: להוריד מהמרקע את 'גב האומה'

בעקבות שורה של השמצות והשתלחות בשומרי הדת, נפתחה עצומה ברשת להוריד מעל גבי המרקע את תכנית הסאטירה 'גב האומה'. { "בזים ליהדות"}

בעקבות שורה של השמצות והשתלחות בשומרי הדת, נפתחה עצומה ברשת להוריד מעל גבי המרקע את תכנית הסאטירה 'גב האומה'.

בדברי ההסבר לעצומה נכתב, "התכנית "סכין בגב האומה" זוכה ל 4.3% אחוזי צפייה. זה אומר שהעם אמר את דברו. הגיע הרגע להוריד מהמרקע את תכנית ההסתה בניצוחו של השמאלן הקיצוני ליאור שליין. (אשתו של מירב מיכאלי).

לטענת יוזמי העצומה," התכנית פוגעת ביהדות ובציבורים שונים בחברה הישראלית והכל בשם הסאטירה".

"לא יכול להיות שערוץ 10 יתן במה לתכנית ויוציא מאות אלפי שקלים על כל פרק ואחר כך יבקש מהמדינה להתחשב במצבו הכלכלי של הערוץ. רק להשוואה: בעלות הפקה של תכנית הסתה אחת בלבד, ניתן היה להאכיל למעלה מ 20,000 ילדים רעבים".

כותבי העצומה קוראים לחברי כנסת ואישי ציבור, "אל תיקחו חלק בתכנית העלובה הזו שאולי מצחיקה 4.3% מהציבור אבל צוחקת על 95.7% מהציבור האחר. הצטרפו לעצומה והצביעו למען הורדת התכנית מהמרקע ומיד!".

בתוכניות האחרונות השתלח מנחה התכנית בציבור הדתי והחרדי וניצל את תכנית הבידור שלו לבוז לדת ולקודשי ישראל. חבר הכנסת מוטי יוגב התארח לראיון בתוכנית הסאטירה "גב האומה", אבל הפעם הוא לא נשאר חייב להתקפות הלעג של המנחה הציני ליאור שליין עליו, על החרדים, והמאמינים באלוקים.

יוגב שהעלה את הראיון המלא כתב: "פעם האחרונה שארבעה תקפו אחד – האחד שרד וניצח, אבל אחרי זה המפסידים כל הזמן ביקשו לחזור לגבולות 67'. למי שפספס – ראיון של ח"כ מוטי יוגב בגב האומה אמש".

צפו בראיון המלא

פעם האחרונה שארבעה תקפו אחד – האחד שרד וניצח, אבל אחרי זה המפסידים כל הזמן ביקשו לחזור לגבולות 67'.למי שפספס – ראיון של ח"כ מוטי יוגב בגב האומה:https://youtu.be/nCDAqFqTH8w

פורסם על ידי ‏מוטי יוגב – Moti Yogev‏ ב- יום ראשון, 27 בנובמבר 2016

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אוהבת את גב האומה. וצופה . מי שלא מתאים לו שלא יצפה. אין צורך בתרגילים פוליטים. סוהי חתירה נגד חופש הדיבור

  מיכל |
  הגב
 2. מה לשומרי מצוות ולטלביזיה (שם משתתפת לפחות לסבית מוצהרת אחת רחמנא ליצלן)?
  מדוע הרגשות שלכם יותר חשובים מהרגשות שלי?
  תחתמו, תחתמו וזה יהיה שווה בדיוק כמו כל העצומות עליהן אני חתמתי.

  אמציה |
  הגב
 3. אל תראו טלויזיה ותבלו חייכם על הבל וריק, בסוף זה יסגר בחופש הביטוי= השיסוי, כמובן רק לצד אחד. סתם טוחנים מים, לימדו תורה. ותתעלמו מהם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב