עצור נוסף מתאונת הפגע וברח בליל שבת: המשפחה: "למצות את הדין עם הפוגע"

משטרת ירושלים עצרה חשוד נוסף שהיה ברכב שפגע בילד בן 6 בתאונת הפגע וברח בצומת בר אילן ירושלים לפני יומיים ונמלט. החשוד נעצר במרכז העיר וכעת הוא מובא לחקירה בפני בוחני אגף התנועה בחשד להפקרה בשטח. עם סיום חקירתו יובא בפני בית המשפט לענייני תעבורה לדיון בהארכת מעצרו

משטרת ירושלים עצרה חשוד נוסף שהיה ברכב שפגע בילד בן 6 בתאונת הפגע וברח בצומת בר אילן ירושלים לפני יומיים ונמלט. החשוד נעצר במרכז העיר וכעת הוא מובא לחקירה בפני בוחני אגף התנועה בחשד להפקרה בשטח. עם סיום חקירתו יובא בפני בית המשפט לענייני תעבורה לדיון בהארכת מעצרו.

מוקדם יותר דווח כי השתפר מצבו של הילד בן ה-6 מצבו מוגדר כעת בינוני והוא בהכרה מלאה. הילד מאושפז בבית החולים הדסה עין כרם. החשוד בתאונה נהג בלי רשיון ונמלט מהמקום לאחר התאונה, מעצרו הוארך בשלושה ימים.

משפחתו של הילד הודתה לעם ישראל על התפילות הרבות להחלמתו. "לאור התחקירים והעדויות, אין ספק שמדובר פה בפוגע עבריין ואולי עבריין סדרתי. אנו נעקוב אחר המתרחש על מנת לוודא שימצו איתו את הדין על כל חומרתו".

לדבריהם, "כשאותם פורעי חוק לוקחים את ההגה לידיים, צריך להבין שהם הורסים משפחות ופוגעים בחפים מפשע", אמרו מקורבים למשפחה.

הנהג בן ה-21 אותר ונעצר יחד עם אחיו הצעיר, שככל הנראה נסע איתו ברכב בזמן התאונה, לאחר שאחיהם התקשר למשטרה והסגיר אותם. השניים, תושבי ירושלים, נלקחו לחקירה בתחנת המשטרה. הנהג אמר בחקירתו כי נמלט מהזירה מכיוון שנלחץ ממה שאירע.

הרכב הפוגע אותר כשהוא חונה באופן מוסווה מאחורי אמבולנס ברחוב פתחיה בעיר. המשטרה פתחה במצוד אחר הנהג הפוגע לאחר שנמלט, ופרסה מחסומים באזור התאונה. כאמור, הבוקר הוא נעצר. הילד שנפגע בתאונה קיבל טיפול רפואי על ידי צוות רפואי של מגן דוד אדום, שפינה אותו לבית החולים "הדסה עין כרם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.