צפו: הגר"ד יוסף מקבל בברכה ומכריז על בואו של הגרש"מ עמאר בעצרת להמר"ן – וידאו וגלריית ענק

בכולל שערי ניסים ברמת גן התקיים עצרת והספד לזכר מרן הבלתי נשכח מפוסקי גדולי הדור, הרב עובדיה יוסף במלאות השלושים לפטירתו שהכתה בתדהמה את כל בית ישראל, בהשתתפות רבנים חשובים וצדיקים הראשל"צ הגאון הגדול רבי שלמה משה עמאר וכן בנו הגאון רבי דוד יוסף ועוד המוני משתתפים שהגיעו במיוחד לעצרת ההתעוררות לכבוד ולזכר אביהם של ישראל מרן זצוק"ל. לפניכם גלריה ווידאו מהעצרת לזכרו.

רגעים של פיוס ושלום נרשמו בעת כניסת הראשל"צ הרב עמאר כשהגאון רבי דוד יוסף הכריז בעת בואו במיקרופון: "הננו מקבלים בברכת ברוכים הבאים את פני כבוד הראשון לציון הגאון רבי שלמה עמאר שליט"א".

בנו הגאון רבי דוד אמר: "אבא היה כמו יעקב אבינו שסבל צער "ביום אכלני חורב ותדד שנתי מעיני", אך כל זה לא מנע ממנו לעסוק בתורה ולהגיע למה שזכה".

אחד מהנואמים אמר על מרן שאת כל הספריה שלו הוא זכר בעל פה ממש כל ספר וספר, אבל למרבה הפליאה היכן מכבים ובאיזה מתג לוחצים כדי להדליק ולכבות האור בחדרו הוא כלל לא זכר.

צילום וידאו וגלריה – יוסף חיים בן ציון – חדשות 24

1 – הגאון הגדול רבי שלמה עמאר נכנס והגר"ד יוסף מכריז על בואו:

2- נכדו של המר"ן מספיד

3 – הגאון רבי דוד יוסף מספיד

עצרת מרן רבי עובדיה יוסף צילם יוסף חיים בן ציון (14)

עצרת מרן רבי עובדיה יוסף צילם יוסף חיים בן ציון (15)

עצרת מרן רבי עובדיה יוסף צילם יוסף חיים בן ציון (16)

עצרת מרן רבי עובדיה יוסף צילם יוסף חיים בן ציון (12)

עצרת מרן רבי עובדיה יוסף צילם יוסף חיים בן ציון (13)
עצרת מרן רבי עובדיה יוסף צילם יוסף חיים בן ציון (11)

עצרת מרן רבי עובדיה יוסף צילם יוסף חיים בן ציון (12)

עצרת מרן רבי עובדיה יוסף צילם יוסף חיים בן ציון (13)

עצרת מרן רבי עובדיה יוסף צילם יוסף חיים בן ציון (14)

עצרת מרן רבי עובדיה יוסף צילם יוסף חיים בן ציון (15)

עצרת מרן רבי עובדיה יוסף צילם יוסף חיים בן ציון (7)

עצרת מרן רבי עובדיה יוסף צילם יוסף חיים בן ציון (8)

עצרת מרן רבי עובדיה יוסף צילם יוסף חיים בן ציון (9)

עצרת מרן רבי עובדיה יוסף צילם יוסף חיים בן ציון (10)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כדי לקיים בנו חכמי ישראל, אנו צריכים להפסיק להפריע לגדולי ישראל מלימוד התורה שלהם, ובפרט מהפאליטיק של הבחירות בא"י, שבענין זה העסקנים מקיימים "פני הדור כפני הכלב"

  היום כבר הגענו למצב שזה לא קורה ברוסיה ולא במדינות של ערביים אלא כאן בארה"ק אצל בני תורה, כל השנים נלחמנו נגד החופשיים הכופרים השולטים, שהם בעל כרחינו רצו לפגוע בתורתנו הקדושה, ועכשיו העסקנים עושים מעשה זמרי וכו'. העסקנים הקשורים לגדיילים גוזרים עוד ועוד גזירות על עולם התורה, ובפרט על אבריכי הכוללים. מהרסייך ומחריבייך ממך ייצאו – מי היה מאמין שיהודים בלבוש חריידי, הם שיגזרו על עקירת התורה בארץ ישראל? האברכים הבני תיירה נאנקים תחת עול הגזירות של העסקנים! כוחות הטומאה והרשע של העסקנים נמצאים במלחמה נוראה כנגד עולם התורה, יש גזירה נוראה של בחירות החדשה של עץ, הכוללים, מוסדות התורה, החינוך הטהור. במצב של עקירת הדת, הוא יום יום. המצב נורא!!!

  ואם יש כאלו שמוחים על כבוד התורה, אומרים להם, מי בקש מהם למחות, תישבו בבית בשתיקה, ואלו שמבינים ואמרים כך ה"ז מפני שחסר להם את "לב היהודי", חסר להם לב והרגשה לאבינו שבשמים, כי אילו היה להם קצת הרגשה יהודית, היו לפחות מבינים את זה שכן אכפת לאלו על כבוד שמים שמתחללת, ועל העבירה החמורה שנעשית שגורם צער נורא בשמים וצער נורא להשכינה הק'.

  אם רוצים לבחון ח"ו נפטר אם הוא עדיין חי, אז תוחבים לו מחט, ורואים אם הוא נזדעזע אז רואים שהוא חי, ואם לא אז יודעים שהוא לא חי, יהודי שיש לו קדושה, הוא מתרגש, בפרט כשעוקצים בו עם מחט, זה מה שבוחנים היום, אם היהדות של היהודי עדיין חי בלבו הוא יהודי. כל יהודי צריך לדעת שבוחנים אותו פשוט, לא רק אם הוא צדיק או רשע, צדיק או בינוני, איזה מדרגה הוא, אלא אם הוא יהודי או לא, אם יש לו בכלל עדיין זיק של יהדות בתוכו, זה המבחן היום, וזה ברור מאוד.

  כתוב בזוה"ק שכשיגיע המשיח רשעי ישראל (לכאורה-העסקנים) יצטרפו יחד עם רשעי אומות העולם וילחמו יחד נגד המשיח, איך יהיה דבר כזה? אבל זה מה שקורה היום, לצערנו שמצטרפים בנ"א שהם בלבם רשעים שלמים עם הכופרים החפשיים, שהם דינם כגוים, ומצטרפים אתם ללחום נגד המשיח, כלומר נגד הגאולה השלימה, ואין תמיהה כבר אם יגיע המשיח שימשיכו ללחום נגדו, ועוד יאמרו זה שנלחמים נגדו הוא קידוש ד', זה פשוט מאוד.

  היום כבר מראים לנו מהשמים התמונה מה שעומד להיות כשיגיע המשיח בקרוב, וזה צריך להפחיד אותנו, כ"א צריך לפחד על עצמו, איפה הוא עומד, מי יודע? לפני שיגיע המשיח הבירור יהיה, בין האמת לשקר, הבירור הוא אחרת ממה שאנחנו מבינים אותה כי עיקר הבירור יהיה על הלבבות איפה לבו של כל אחד ואחד.

  בישעי' יש הרבה פסוקים שמדבר על הזמן שיהיה לפני הגאו"ש באחרית הימים, כתוב בישעי' (ג' י"ד) "ד' בּמִשׁפּט יָבוֹא עִם זִקְנֵי עַמּוֹ וְשׂרָיו וגו' ופרש"י על שהיה להם למחות, וע"ז אומר הפסוק ד' יבוא במשפט גדולי הדורות על שלא מיחו בעם בכל מה שקורה.

  חז"ל אומרים, "עשה לך רב" לא אמרו "עשה לך עסקן" שקרן חומד ממון וכבוד וכו' ועל העסקנים האלו שהם מבני קרח אמר דוד המלך "אין אלוקים לנגד עיניו". לזכור ש "ד' יבקש את נרדף". תעשו העתק הדבק ותראו שהתפרסם מאמר של הרב שטיינמן בכיכר השבת שבו הרב שליט"א אומר, שהוא לעולם לא זרק בן ישיבה, ועכשיו רוצים לזרוק אלפים מישיבות וכוללים? גזירת שמד ממש!!! ברור שזה טריק מהעסקנים מבני ברק (שהם חברי הערב רב) ולא ח"ו מהרבנים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב