ערב הבחירות לנשיאות: פואד נחקר תחת אזהרה

ארבעה ימים לפני הבחירות לנשיאות, המשטרה מזמנת את פואד בן אליעזר לחקירה בשל חשד לקבלת כספים שלא כדין.

התפתחות משמעותית בקרב לנשיאות המדינה. ארבעה ימים לפני הבחירות לנשיאות, המשטרה מזמנת את פואד בן אליעזר לחקירה בשל חשד לקבלת כספים שלא כדין עבור רכישת  פנטהאוז בקומפלקס היוקרה LAURA ביפו. אגב שווי הפנטהאוז נע סביב 9 מיליון שקל ובמשטרה חושדים כי גורמים שונים העבירו לידי פואד את הכסף הדרוש לרכישת הפנטהואז.

    מהמשטרה נמסר כי בעקבות מידע שהגיע ליועץ המשפטי לממשלה במהלך השבוע האחרון, בנוגע לחשד לקבלת כספים שלא כדין בידי חבר הכנסת והשר לשעבר פואד בן אליעזר, היועץ המשפטי לממשלה פנה לראש האגף לחקירות ולמודיעין לצורך קיום בדיקה משטרתית בנדון.

בהמשך לכך, נחקר הבוקר בן אליעזר באזהרה במשרדי להב 433 במשך כחמש שעות.

מהמשטרה נמסר עוד, כי בשלב זה לא יימסרו פרטים נוספים.

בעקבות כך, במערכת הפוליטית מעריכים כי פחתו הסיכוים של ח"כ בנימין בן אליעזר לנצח בבחירות לנשיאות. מנגד, מי שעושה צעדים לעבר בית הנשיא היא: דליה איציק המתחזקת על חשבונו של פואד.

בלשכתו של בן אליעזר התייחסו למועד החקירה וקרבתו לתאריך הבחירות, ואמרו, "עיתוי הבדיקה המשטרתית, ארבעה ימים לפני מועד הבחירות לנשיאות, הוא תמוה", נמסר מלשכתו, ח"כ בן אליעזר הגיע הבוקר, בהתראה טלפונית של 20 דקות, למסור את כל המידע שהתבקש. בן אליעזר ביקש מהגורמים הרלוונטים לסיים את הבדיקה מהר ככל הניתן ולהביא את האמת לידיעת הציבור".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.