ערב התאחדות למתנדבי 'מד"א – הצלה כפר חב"ד

במהלך ערב ההתאחדות הפליא רבה של כפר חב"ד הרב מאיר אשכנזי את פעילות המתנדבים לאורך כל ימות השנה * מתנדבי 'הצלה כפר חב"ד והמושבים' העניקו תעודת הוקרה למנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין על שיתוף הפעולה המתמי

 

לקראת השנה החדשה קיים מד"א ערב התאחדות למתנדבי 'מד"א – הצלה כפר חב"ד והמושבים' בהשתתפות רבה של כפר חב"ד מנכ"ל מד"א ובכירים נוספים.

האירוע נערך בחצר תחנת מד"א בכפר חב"ד, סביב שולחנות ערוכים כאשר את האירוע  מנחה  ר' הרצל קוסשווילי.

בדברי הברכה שנשא רבה של כפר חב"ד, הרב מאיר אשכנזי הוא ציין "אחד הדברים הנפלאים שראיתי, זו ההתנדבות הנפלאה של מתנדבי 'מד"א – הצלה כפר חב"ד והמושבים', בלי לקבל פרס, ביום חול ובשבת, באמצע הקידוש ובאמצע הלילה…. אין ספק, שהדבר החשוב ביותר שאיתו אפשר לבוא ולבקש שנה טובה, זה רחמים על אדם אחר". המרא דאתרא סיים את דבריו באיחולי: "כתיבה וחתימה טובה, שנה טובה ומתוקה, לכם המתנדבים ולבני משפחותיכם".

מנכ"ל מד"א, רב מגן – אלי בין, שהוזמן לשאת דברים, בירך את המשתתפים והזכיר "כבוד הרב, אני רוצה להזכיר את אביך, הרב מרדכי שמואל זצ"ל, שהדריך אותנו וסייע לנו בכל האפשר, הייתה לנו הזכות לחנוך אצלו בחצר הבית אופנועים להצלת חיים, את האמבולנס 770 הקיים ביישוב".  בסיום דבריו העניקו חברי הנהלת 'מד"א – הצלה כפר חב"ד והמושבים', הפרמדיק משל גלבשטיין ור' פיני טרבניק, למנכ"ל רמ"ג בין תעודת הוקרה בשם המתנדבים.

יו"ר וועד כפר חב"ד, ר' שמעון רבינוביץ', נשא אף הוא דברי ברכה ואמר כי "תושבי כפר חב"ד לא יודעים מה אתם עושים,  הכל נעשה בשקט, בצנעה ובמסירות. תוך מתן סיוע 24/7 לתושבי הכפר. הוועד יעשה כל יכולתו לתמוך בכם ולסייע לפעילותכם החשובה ומצילת החיים". בתום דבריו קיבל הרב רבינוביץ' תעודת הוקרה לקול מחיאות כפיים של המתנדבים.

במהלך האירוע הוענקו שני מכשירי דפיברליטורים למתן שוקיים חשמליים בעת החייאה ל"ע, למתנדבים המסורים, ר' גבי זיגדון ור' יוני בר – דבר שצפוי להציל חיי אדם נוספים.

מנכ"ל המועצה האזורית 'עמק לוד', מר שאול ציבעוני שכיבד אף הוא בהשתתפותו הודה למתנדבים על פעילותם בכל תחומי המועצה, וציין: "ראש המועצה, דוד יפרח, שנבצר ממנו להשתתף באירוע ואנוכי, שמנו כמטרה במועצה את הפן החברתי ואת הסיוע לאחר, יש בכפר קבוצת מתנדבים נפלאה הפועלת תחת 'מתנדבים בכפר' שעושים עבודת קודש. נחשפנו גם לעבודתכם המסורה בפן הצלת החיים.

צילום: אסף ברזינגר לוגסי,תיעוד מבצעי מד"א

20160827-img_2997 20160827-img_3113 20160827-img_3136 20160827-img_3138 20160827-img_3139 20160827-img_3228

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.