ערד ניר: "העיתונאי החרדי טמן פח לטראמפ" (וידאו)

במסיבת עיתונאים שהתקיימה בבית הלבן. נשיא ארה"ב דונלד טראמפ קטע עיתונאי חרדי שניסה לשאול אותו על התגברות האנטישימיות: ערד ניר טוען: "העיתונאי החרדי טמן לו פח". צפו { בעקבות התקרית}

במסיבת עיתונאים שהתקיימה בבית הלבן. נשיא ארה"ב דונלד טראמפ קטע עיתונאי חרדי שניסה לשאול אותו על התגברות האנטישימיות: "זו שאלה מעליבה, אני שונא את ההאשמות כלפיי, שמעתם את מה שנתניהו אמר, לכן אתם לא צריכים לשאול שאלות כאלה".

פרשן חדשות 2 לענייני חוץ ערד ניר, החליט להיות סנגור לדונלד טראמפ ותקף את העיתונאי החרדי, "ייתכן שנטמן לטראמפ פח, אנשי דסק החוץ של חדשות 2 מצאו  ציוץ של העיתונאי החרדי ג'ייק טורקס שביקש מדובר הבית הלבן שייתן לו לשאול שאלה בבית הלבן, "הוא התכוון לשאלה חיובית, והכתב החרדי  כנראה טמן לו פח".

בנוסף, סיפר ניר, כי שורה של פסיכיאטרים בארה"ב הגישו תצהיר כי הוא לא כשיר לכהן כנשיא ארצות הברית.

כזכור,  העיתונאי החרדי ג'ייק טורקס מ"אמי מגזין" ניסה לשאול את טראמפ על ריבוי המקרים האנטישמיים במדינה, הפסיק הנשיא את דבריו בזעם ואמר: "שאלתך לא הוגנת, אני האדם הכי פחות אנטישמי שראיתם בעולם. אני שונא את ההאשמות האלה כלפיי".

תחילת הסערה כשהכתב פתח: "שמי ג'ייק טורקס ממגזין 'עמי'. חלק מעמיתי מדווחים על זה (אבל אני לא ראיתי אף אחד בקהילה שלנו עושה את זה) שמאשימים אותך או חברי הצוות שלך באנטישמיות. יש לך נכדים יהודיים ואתה ה'זיידי' שלהם (סבא ביידיש). אבל, אנחנו מודאגים ולא שמענו שמתייחסים לזה: כיצד הממשל הולך לטפל בתקריות אנטישמיות… יש אנשים שמאיימים עלינו"

טראמפ הגיב (לשאר העיתונאים): "הוא אמר שהוא ישאל שאלה פשוטה וזו לא שאלה קלה ולא שאלה הוגנת. טוב, שב. אני מבין כבר את המשך השאלה. זה הסיפור, חברים: אני הבנאדם הכי פחות אנטישמי שפגשתם בחיים שלכם. גזענות – הכי פחות גזעני. הצלחנו יפה עם מיעוטים בין כל הרפובליקנים. שקט. הוא שיקר שהוא ישאל שאלה ישירה ופשוטה. ברוכים הבאים לעולם התקשורת שלנו. אני שונא את האשמה. זה דוחה בעיניי. אני שונא את השאלה. אתה שמעת את נתניהו, שמעת? הוא אמר שהוא מכיר את טראמפ הרבה זמן. קח את זה במקום לקום ולשאול שאלה פוגענית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.