ערוץ 10: "השר ארדן הפר צו איסור פרסום"

כך טוענים בערוץ 10 . בדיווח נטען כי בכך שהשר ארדן חשף את דבר מעצרם של כמה מבעלי החנויות בירושלים שלא סייעו לאדל בניטה, הוא הפר צו איסור פרסום של בית המשפט לבקשת המשטרה שעליהם הוא מופקד. בנוסף דווח בערוץ 2 כי ראש הממשלה בוחן אפשרות משפטית לסגור את עסקיהם של אותם מקומיים

כך טוענים בערוץ 10 . בדיווח נטען כי בכך שהשר ארדן חשף את דבר מעצרם של כמה מבעלי החנויות בירושלים שלא סייעו לאדל בניטה, הוא הפר צו איסור פרסום של בית המשפט לבקשת המשטרה שעליהם הוא ממונה.

מיד לאחר הפיגוע בעיר העתיקה החלו בשב"כ ובמשטרה לחקור את נסיבות האירוע החמור ואת המקומיים שהיו שם ולא סייעו, המשטרה חשבה שפרסום פרטים מהחקירה תזיק לחקירה וביקשה מבית המשפט צו האוסר לפרסם כל פרט מהפיגוע שקשור בעקיפין או במישרים לחקירה.

הערב לאחר שפורסם בערוץ 2 כי ראש הממשלה פנה אל היועץ המשפטי לממשל בבקשה לבחון את האפשרות לסגור את החנויות שלא סייעו לאדל בניטה שנפצעה קשה בפיגוע ואף קיללו אותה, נחשף בערוץ 10 על כך שהשר ארדן הפר את הצו כשסיפר על מעצרם של אותם בעלי חנויות.

ראש הממשלה ביקר את הפצועים מפיגועי הדקירות בירושלים, ובבית החולים הדסה עין כרם שמע בעדות מצמררת מאת אדל בניטה על הזוועה שראתה בעיבורה של בירת ישראל. על היריקות של המקומיים האדישות כלפי מצבה המסכן חיים והקללות כשהיא מתרוצצת חבולה ביניהם ומתחננת לעזרה. השר ארדן שהשתתף בביקור יחד עם ראש הממשלה הוסיף שרואים בסרטון מהפיגוע את המקומיים שותים קולה וממשיכים כאליו לא מתחוללת מולם פיגוע אכזרי.

ככל הנראה, בעקבות העדות, הורה השר ארדן לזמן לחקירה את בעלי החנויות ולעצור את כל מי שנמצא בסרטון, וכאמור, גם סיפר כי בעלי החנויות במקום הפיגוע נעצרו. כעת ראש הממשלה שוקל לסגור להם את העסקים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.