ערוץ 2 חושף: כך מתפרנס יוצר התככים ממלחמת החצירות (וידאו)

חיים שאולזון, הוא הבלוגר הכי לוהט במגזר החרדי, שלמד להתפרנס ממלחמת החצרות. בכתבה שלפניכם תצפו בתככים, מזימות, יצרים אפלים, הכפשות וגם בהרבה כסף.

אז שוחר צדק או רודף כסף- מי אתה, חיים שאולזון?

צפו בכתבה:

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ניסיתי להגיב אצלו, אך איש״האמת״ שהכריז שהוא היחיד הנותן חופש בתגובות אצלו, סגר אותן..(ומעניין למה..) , החלטתי להגיב כאן בתקווה שיום אחד יקרא כאן. אז…(בהתייחס לתמונה שלו שראיתי שהוא כותב ספר תורה):
  אתה המושחת הגדול ביותר, אז תמשיך להילחם במושחתים, קרי- בך עצמך! לך תתאבד!!! כי יותר גרוע ממה שכבר קרה לך, לא יכול להיות!( אה.. ועוד משהו, אתה באמת חושב שאנחנו מאמינים לך כשאתה מפרסם כביכול הודעות שנכתבו אליך? ברור לכל איפש כי אתה ורק אתה(!) כותב לעצמך תגובות מצוצות מהאצבע. די כבר יא׳ זקן טיפש. לך תעשה משהו מועיל עם עצמך ועם נפשך.. הרסת לחב״ד את השם הטוב שלהם בקוראי כי אתה חסיד חב״ד.. מפרסם תמונה שלך כותב ספר תורה? אתה הנחש הכי גדול שהיה במאות שנים האחרונות. ובטוחני שאתה בעצמך יודע כמה אתה כלום ! אפס מאופס! לא יוצלח שרק לשון הרע וסכסוכים בעם ישראל עושים לו עונג גדול, אבל מנסה להציג עצמך אחרת כאילו צדיק, כאילו נלחם בהסתרות או לטובת מסכנים(פחחחחחחחח איזה בידור ובכלל,מי שמך ומי מינה אותך יא׳ דיביל?).. מה שבטוח הוא, שאני לא הייתי מעיזה לרצות לצאת ידי חובה בספר תורה שבו טמא מטומא כמוך כתב. מה שמרגיע אותי ושבטוח הוא שלפי התמונה בערןץ 2 שצילמו אותך(עם התחתונים למטה), אתה נראה זקן כמו תרח , מה שגורם לי נחת רוח מרובה שהרבה זמן לרשע כמוך לא יהיה עוד בעולם היפה שלנו וכשתלך לאבדון (במהרה בימינו אמן), העולם יהיה נקי וורוד יותר כי אנשים כמוך הרסו אותו וטימאו כל חלקה טובה בו לצערי הרב.(אז כך שהצער שלי יהיה זמני וקצר)!

  כרמית |
  הגב
 2. טוב מאוד סוף סוף הגיע הזמן לחשוף את פרצופו האמיתי!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב