ערוץ 2 מצאו : 5 ילדים חרדים בכיתה

כתבת חדשות 2 יעל אודם בחרה לסקר ולהציג לצופים דווקא כיתה חרדית בירוחם שם נמצאים זה לצד זה שני בתי ספר – האחד חרדי, שבו לומדים עד חמישה תלמידים בכיתה ואילו באחר, מהציונות הדתית, נדחסים יותר מ-40 תלמידים לקרוואנים מוזנחים. { צביעות תקשורתית}

צביעות תקשורתית: בשעה שברוב המוסדות החרדים ברחבי הארץ הילדים החרדים לומדים בצפיפות רבה ובתנאים גרועים, כתבת חדשות 2 יעל אודם בחרה לסקר ולהציג  לצופים דווקא כיתה חרדית  בירוחם שם  נמצאים זה לצד זה שני בתי ספר – האחד חרדי, שבו לומדים עד חמישה תלמידים בכיתה ואילו באחר, מהציונות הדתית, נדחסים יותר מ-40 תלמידים לקרוואנים מוזנחים.

בכתבה היא מביאה את  דברי ההורים הזועמים שמבקשים לאחד בין הכיתות, אבל נתקלים בסירוב מצד נציגי בית הספר החרדי, בטענה שמדובר ב"אוכלוסיות שונות".

עיתנואים חרדים הביעו ברשת זעזוע בעקבות הכתבה אומרו כי  האבסורד בכתבה זועקת לשמיים, "מדוע יעל אודם לא הולכת לסקר את  המוסדות החרדים שעמוסות לעייפה באלפי ילדים חרדים שלומדים בכיתות מוזנחות וצפופות".

עסקנים חרדים שעמם שוחחנו  תוהים מתי ילמדו בחדשות 2 שחרדים לא יכולים ללמוד לצד ילדים מהציונות הדתית? כל כך קשה להבין כי רמת הפערים הרוחניים בין הצדדים לא יכולה להכיל זה את זה"?.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. את דפנה ליאל , כתבת החינוך הקודמת בערוץ 2,החליפה אחת שכל הזמן מייצרת אייטמים אנטי דתיים ואנטי חרדיים.

    שרה |
    הגב