טובל במקווה: ערן זהבי מתקרב לדת

במהלך ביקורו בישראל הגיע ערן זהבי למקובל הרב רוני הכהן מגן יבנה ושיתף אותו על צורת חייו בסין "יש לו דעת תורה והוא מקפיד לשמור דברים," מגלה הרב הכהן ל"ישראל היום". { "יש לו דעת תורה"}

על כך שהכדרוגלן ערן זהבי  מתחזק אתם בטח יודעים, הפעם ההתחזקות הנמשכת גם בגולה הסינית .

 

בטור היהדות של יהודה שלזינגר ב'ישראל היום' דווח כי  ביום רביעי בלילה  במהלך ביקורו בישראל הגיע ערן זהבי למקובל הרב רוני הכהן מגן יבנה ושיתף אותו על צורת חייו בסין "יש לו דעת תורה והוא מקפיד לשמור דברים," מגלה הרב הכהן ל"ישראל היום".ת.

 

ביום רביעי בלילה הגיע זהבי, שמבקר בישראל, למקובל הרב רוני הכהן מגן יבנה וסיפר על אורח החיים שלו בסין. "יש לו דעת תורה והוא מקפיד לשמור דברים," סיפר הרב הכהן ל"ישראל היום."

"לזהבי יש בסין קהילה חמה ובית כנסת שאליו הוא הולך להתפלל בשבתות. הוא מניח תפילין, הולך לטבול במקווה ואומר שהוא משתדל לא לשחק בשבת, מה שמסתדר לו היטב כי בסין משחקים ביום ראשון".

 

לאחר שחזה כי טראמפ יזכה בבחירות בארה"ב,הרב עוד מגלה נצורות גם לכדורגלן הישראלי,"בעזרת השם הוא רק יצליח, יעלה מעלה ויהיה עוד יותר גדול ממה שהוא היום," אמר הרב הכהן,  לישראל היןם  שהוסיף כי "יהיו עוד קבוצות שינסו לרכוש אותו."

 

הרב הכהן אמר עוד לישראל היום כי , "זהבי הוא אדם עניו, לא מתנשא, יש לו דעת תורה אמיתית והוא מתייעץ ושואל על כל דבר ועניין."

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ברוך השם יש כאלה שיש להם אשליה שהם חזרו בתשובה וקרובים לדת, חלומות מתוקים. אבל מצד שני טוב מאוד שיתחזק טיפה, לא מספיק בכלל, הוא יתבע על זה שהיה לו הרבה מרץ בעניין הכדורגל ולא לעניין לימוד התורה ושמירתה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב