"ערפדית": הדס שטייף חושפת עדות נוספת על נתן זהבי

הבוקר פורסמו עדויות נוספות כי נתן זהבי הטריד ותקף נשים, זהבי לא נותר חייב וכינה את הדס שטייף "ערפדית"

עוד ועוד עדויות מצד נשים שופכים אור על האיש שהסית והתסיס במשך שנים בתכנית הרדיו שלו "זהבי עצבני"כנגד  הציבור החרדי אותו תיעב וגידף בכל הזדמנות שנקרתה בפניו. הבוקר פורסמו עדויות נוספות כי נתן זהבי הטריד ותקף נשים

. זהבי עצמו הכחיש את הטענות המיוחסות לו: "מעולם לא תקפתי נשים, ההפך. מחבריי הטובים אני מבקש אמון", כתב זהבי בפייסבוק שלו.

"זו התמודדות קשה, חיי מוטלים על כף המאזניים", מספר זהבי. "למען הסר ספק אני מוכן מרגע לכל חקירה, עימות, מכונת אמת בתחנת משטרה עם מי שמתלוננות נגדי". זהבי תקף את כתבת גל"צ הדס שטייף, שפרסמה את העדויות, וכינה אותה "ערפדית": "רק עכשיו אני מבין את שירו של אריק, עיתונאי קטן. לא ידעתי שהוא הכיר את הדס שטייף".

זהבי הוסיף כי נשים ובני משפחות של ילדים שהותקפו פנו אליו לסיוע, עזרתי להם ככל יכולתי בלי תאוות פרסום חולנית כמו זו של הערפדית (הדס שטייף)."

הבוקר פרסמה שטייף בגלי צה"ל עדות נוספת מפי אישה שסיפרה על מקרה שאירע לכאורה לפני 15 שנה בפאב בתל אביב, "נכנסנו לאוטו והגעתי לבית שלו כשאני די מעולפת". מטבע הדברים את המשך העדות הקשה לא נוכל לפרט מעל במה זו.

עורך דינו של זהבי, ליאור אפשטיין, מסר בתגובה לדברים כי "זהבי חסר אונים ומשולל כל יכולת להתמודד עם ענן ההאשמות שבחרתם להטיח בו. לו הייתם מפרטים את הדברים לגופם הייתם מקבלים תגובה מסודרת. במציאות של היום נראה שלא ניתן לערער על גזר דין תקשורתי". מרדיו FM103, נמסר כי השדרן נמצא בחופשה שתוכננה מראש וכי תיערך בדיקה עם שובו לתחנה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.