עשרות אזעקות בדרום: "ירי מקלעים"

בתחילה היה חשד למטח רקטות שנורה מעזה, אך לאחר מכן התברר כי כיפת ברזל הופעלה בגלל ירי מקלעים

12 אזעקות צבע אדום נשמעו הלילה ברחבי הדרום ועוטף עזה, מערכות כיפות ברזל פעלו ליירט את הטילים.

בחמאס וצה"ל טענו כי מדובר ירי מקלעים חריג. לא זוהו שיגורי רקטות. בצה"ל בודקים את נסיבות הפעלת מערכת כיפת ברזל.

. בתחילה היה חשד למטח רקטות שנורה מעזה, אך לאחר מכן התברר כי כיפת ברזל הופעלה בגלל ירי מקלעים

בתגובה לירי צה"ל תקף באמצעות טנק שתי עמדות תצפית בצפון רצועת עזה.

"צה״ל רואה בארגון הטרור חמאס אחראי לכל הנעשה ברצועה וממנה ורואה בחומרה ירי מכל סוג שהוא לעבר שטח מדינת ישראל" ,

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הנה דברים ברורים לאמיתה של תורה!!! הגיע הזמן לומר את האמת, מנשה ישראל רייזמן חסיד בלזא מבית שמש מי שמך לאיש לומר שאסור למחות בבית שמש נגד המתיר להתגייס לשמד וזימה??? אולי שכחתם שבעיר חפרו קברים היינו קברי ישראל בהכשר רב ריפרמי מירושלים? פתאום הפכתם ״למאן דאמר״? תפסיקו עם פופוליזם נמאס כבר. ולמעשה מתוך ה3 משפחות רק אחת נמנה על חוג הקנאים אני מכיר אישית את המשפחות אין להם כל קשר לקיצונים. איזה שטויות מדבר. באמצע הדרשה שיקרת ואמרת שהרב שטינמן ז"ל היה נגד כל מה שאומרים עליו שהוא התיר נחל חרדי השמד, וכל הפשקוילים נגדו זה סתם עלילה, והקנאים מסתמכים על ראיה מהחילונים שכותבים שהרב שטינמן הקים את נחל השמד ואתה צועק שזה שקר ואף פעם לא היה קשר בין הנחל להרב שטינמן. אז רציתי להאיר את עיניך שטעית בגדול!!! ולך להרב בלוך ממקימי הנחל החרדי שאומר בפירוש שהרב שטינמן נתן לו את ברכתו לפני 20 שנה!!!!! והקנאים כלל לא משקרים זה שקר גדול בדרשה שלך. עוד אני שואל אותך מה אתה רוצה מהאנשים הפשוטים של העדה לך לרבנים שנותנים ונתנו אור ירוק לכל הביזוי על שטינמן (חוץ מהרב המתיר לחפור קברי ישראל בבית שמש הרב שטרנבוך אבל שאר הרבנים כן מתירים) כמו הרב הגאון העדה"ח רבי בנימין הצדיק רבינוביץ זצוקלל"הה שאמר דברים מאוד חריפים על הרב שטינמן כבר לפני 20 שנה ולפי דברי הרב רבינוביץ זצוקלל"הה זיע"א תנצב"ה אז אוטומתית צריכים לרקוד בפטירה של הרב שטינמן. אמונת חכמים אומרת שאפילו יאמר לך על שמאל שהוא ימין. הזהרו מגחלתן של חכמים בפרט שמדובר באיש קדוש ונורא.

  הנה דברים ברורים לאמיתה של תורה!!! הגיע הזמן לומר את האמת, מנשה ישראל רייזמן חסיד בלזא מבית שמש מי שמך לאיש לומר שאסור למחות בבית שמש נגד המתיר להתגייס לשמד וזימה???

  אולי שכחתם שבעיר חפרו קברים היינו קברי ישראל בהכשר איזה רב ריפרמי מירושלים? פתאום הפכתם ״למאן דאמר״? תפסיקו עם פופוליזם נמאס כבר. ולמעשה מתוך ה3 משפחות רק אחת נמנה על חוג הקנאים אני מכיר אישית את המשפחות אין להם כל קשר לקיצונים. איזה שטויות מדבר.

  באמצע הדרשה גם שיקרת ואמרת שהרב שטינמן ז"ל היה נגד כל מה שאומרים עליו שהוא התיר נחל חרדי השמד, וכל הפשקוילים נגדו זה סתם עלילה, והקנאים מסתמכים על ראיה מהחילונים שכותבים שהרב שטינמן הקים את נחל השמד ואתה צועק שזה שקר ואף פעם לא היה קשר בין הנחל להרב שטינמן. אז רציתי להאיר את עיניך שטעית בגדול!!! ולך ליודעים המציעות כמו הרב בלוך ממקימי הנחל החרדי שאומר בפירוש שהרב שטינמן נתן לו את ברכתו לפני 20 שנה!!!!! והקנאים כלל לא משקרים זה שקר גדול בדרשה שלך.

  עוד אני שואל אותך מה אתה רוצה מהאנשים הפשוטים של העדה לך לרבנים שנותנים ונתנו אור ירוק לכל הביזוי על שטינמן (חוץ מהרב המתיר לחפור קברי ישראל בבית שמש הרב שטרנבוך אבל שאר הרבנים כן מתירים) כמו הרב הגאון העדה"ח רבי בנימין הצדיק רבינוביץ זצוקלל"הה שאמר דברים מאוד חריפים על הרב שטינמן כבר לפני 20 שנה ולפי דברי הרב רבינוביץ זצוקלל"הה זיע"א תנצב"ה אז אוטומתית צריכים לרקוד בפטירה של הרב שטינמן. אמונת חכמים אומרת שאפילו יאמר לך על שמאל שהוא ימין. הזהרו מגחלתן של חכמים בפרט שמדובר באיש קדוש ונורא.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב