עשרות ילדים חולים יערכו תפילה המונית בציון הצדיק מזוועהיל

עשרות ילדים חולים יערכו תפילה המונית בציון האדמו"ר רבי גדליהו משה מזוועהיל זיע"א

עשרות ילדים החולים במחלת הסרטן ובני משפחותיהם צפויים לערוך תפילה המונית בציונו של האדמו"ר רבי גדליהו משה מזוועהיל זיע"א ביום הילולא שיחול ביום שני הקרוב כ"ד חשון ובו צפויים רבבות לעלות ולהשתטח על הציון הק' בשכונת גבעת רם (שיח באדר) בעיה"ק ירושלים. את היוזמה מארגנים ארגון 'לב מלכה' המטפלים בחולי סרטן.

בהנהלת ארגון 'לב מלכה' מספרים כי בתקופה האחרונה קבלו פניות רבות מילדים החולים במחלה וחפצים להגיע להתפלל בציונו הק' של האדמו"ר רבי גדליהו משה זיע"א, המהווה מוקד לעליה המונית של כלל הציבור לאורך כל ימות השנה, ונודע כמקום תפילה וישועה לרבים, ובפרט בימי שני וחמישי, שסגולתם נודעה בשערים, אך בשל מצבם הבריאותי לא יוכלו לצאת מבית החולים באמצעות אוטובוסים או רכבים פרטיים אלא באמצעות אמבולנסים שעליהם מוצמד רופא אישי. לאור כך, הוחלט בהנהלת ארגון 'לב מלכה' שצי האמבולנסים של הארגון יסיעו את הילדים עד לציון הקבר כשעליהם יתלווה רופא אישי, ושם תערך תפילה המונית יחד לרפואת הילדים.

הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה': "הערכות היא להשתתפות ילדים רבים ובני משפחותיהם בתפילה המרכזית שתערך על ידי הארגון, ובעזרת השם נזכה להתבשר בקרוב כי הילדים נרפאו מהמחלה המקוננת בהם, ויזכו להגיע לציון הקדוש בכדי להודות על הישועה לה זכו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.