עשרות עמותות וארגונים חרדיים מצטרפים לשירותי המענה אנושי של 'הלשכה'


השבוע יצאה קריאה מיוחדת למוסדות התורה להעדיף את החברה היחידה בתחומה השומרת שבת כהלכה.

ר' חיים, מנהל עמותה ארצית המסייעת לחולים ר"ל ובני משפחותיהם, שילם מדי חודש סכום נכבד עבור שירותי מענה אנושי 24 שעות, לפניות ולתרומות. בהעדר משאבים להעסקת מזכירות מסביב לשעון, התקשר חיים עם חברה הנותנת שירותי מענה אנושי, דבר שחסך לו זמן וכסף רב. אולם, עדיין היה מדובר בהוצאה חודשית מכובדת, מה גם שלא תמיד המענה האנושי היה מותאם לשפת המגזר החרדי, כאשר חלק מהפניות לא הובנו נכון והועברו בצורה שגויה, דבר שגרם לא פעם לטעויות מביכות. בחודש האחרון הצטרף חיים לעשרות מנהלי מוסדות ועמותות חרדיות, ועבר לשירותי 'הלשכה', ומאז הדברים עלו על המסלול הנכון מבחינתו.

"אני חייב מענה אנושי 24 שעות, גם בגלל אופי הפניות אלינו, וגם בגלל שחלק מהתורמים והפניות מגיעות מחו"ל, והשירות בהחלט מאפשר לי להתמקד בדברים החשובים באמת, בעזרה ומניהול המתנדבים. אולם, לא הייתי מודע לכך שיש לי אלטרנטיבה לחברה שנתנה לנו את השירות. ההצטרפות שלי לשירותי 'הלשכה' אמנם נבעה מחיסכון בכסף, אולם גם הידיעה שמדובר במוקדניות חרדיות, הדוברות את  השפה ומכירות את הרגישויות, מעניקה לי שקט נפשי שהפניות יגיעו אליי כמו שצריך, בסדר עדיפויות נכון ובצורה הולמת. גם העובדה ש'הלשכה' הינה חברה חרדית השומרת שבת כמובן, היחידה בתחום זה, חשובה מאוד עבורי", דברי ר' חיים.

ואכן, עם תחילת הקיץ פנו עשרות מנהלי עמותות וארגונים חרדיים ל'הלשכה' בבקשה לקבל פרטים אודות שירותי המענה האנושי הטלפוני, כאשר רבים כבר הביעו את נכונותם לעבור לחברה המעסיקה עשרות עובדות חרדיות ושומרת שבת כהלכה. שירותי המענה האנושי של הלשכה כוללים גם הגשת דו"ח יומי, שבועי או חודשי, בהתאם לבחירת הלקוח, בניית סדרי עדיפויות במענה לפניות יחד עם הלקוח, ניהול יומן דו כיווני, זימון ועדכון פגישות ותורים ועוד. צוות 'הלשכה' הינו מיומן ומקצועי, והוא נותן מענה אדיב ואחראי, דבר המשדר רצינות ואחריות כלפי הפונים לארגונים אלו.

'הלשכה' יודעת לייצר פתרון לכל צורכי הלקוח, הן במענה בסיסי והשארת הודעה, והן במתן מידע מלא ותמיכה בלקוח לפנייתו. המטרה היא לספק לכל לקוח את השירות התפור לצרכיו, תוך התאמת סוג השירות, בניית תסריט השיחה ואופן שליחת ההודעות המתקבלות. מסגרת שירותי 'הלשכה': מוקד טלפוני לכל פנייה, כולל מענה בשעות בהן העסק לא פעיל ובמקרים בהם הקו תפוס, קבלת אישורי הגעה לכנסים, קבלת תשלומים ותרומות, מענה לקמפיינים פרסומיים, נוהל 6 של משרד התחבורה לציי רכב  ("איך אני נוהג?") ועוד.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. קיימת חברה מענה אנושי נוספת שנקראת CallBiz, החברה קיימת קרוב ל-3 שנים ומספקת את שירותי המענה אנושי המתקדמים ביותר שיש לאלפי לקוחות במגוון תחומים, כולל אפליקציית אייפון, הקשבה לשיחות הנכנסות, חיבור ישיר של הלקוח אל הנציגה ועוד הרבה חידושים שהכניסה לשוק. מומלץ !!
    http://callbiz.co.il/

    אוהד |
    הגב