צפו: אבי הילדה הפצועה הביך את שר הביטחון מול המצלמות(וידאו)

השר יעלון ביקר בבית החולים את משפחתה של הילדה שנפצעה קשה בפיגוע בקבוק התבערה ביום חמישי, ושמע מהם ביקורת קשה על תפקוד הצבא ביו"ש. צפו

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון, הגיע לבקר את רות ואבנר שפירא, שבתם איילה בת ה-11 נפצעה בשבוע שעבר באורח קשה בפיגוע השלכת בקבוק התבערה בשומרון. אלא שבזמן השיחה עם האב, השמיע האחרון ביקורת כלפי מדיניות הביטחון של הממשלה – ושר הביטחון הובך לעיני המצלמות.

"הבת שלי היא לא קורבן של אירוע פלילי עברייני, הבת שלי קורבן של אירוע צבאי- מלחמתי. צה"ל יוצא למבצעים עתירי בזבוז כמו בצוק איתן בהם מדברים על השבת ההרתעה ואין שום אסטרטגיה", אמר שפירא ליעלון, והוסיף: "יש לנו אויב שמנסה להשמיד אותנו ומצהיר על זה השכם וערב. זו לא אשמתו של צה"ל, אלא של המערכת שאומרת שאלה עבריינים, פושעים שצריך לתפוס אותם ולהעמיד אותם לדין כאילו שאפשר להעמיד לדין במלחמה".

בשלב הזה החל שר הביטחון להסתכל לצדדים ונע באי נוחות במקומו.

"במקום שתהיה מדיניות של או אנחנו או הם", המשיך שפירא, ובשלב הזה יעלון סינן לעברו "טוב", על מנת לקטוע את השיחה או לשדל אותו לחדול מלדבר על הנושא. אחרי שהבינו שהשיחה מתועדת, גורמים בפמלייתו של השר ניגשו לכתב חדשות 2 עמרי ברק וביקשו ממנו להפסיק לצלם.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.