כוח צה"ל הותקף בג'נין

פורעים ערבים שזיהו את הרכב החל ליידות לעברו אבנים. כתוצאה מכך נפצעו שני חיילים צה"ל

לפני זמן קצר רכב צבאי נכנס בשוגג לעיר ג’נין. פורעים ערבים שזיהו את הרכב החל ליידות לעברו אבנים. כתוצאה מכך נפצעו שני חיילים צה"ל, חיילת פונתה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים.

דובר צהל מסר כי נשקו של אחד מהחיילים נגנב. הרכב יצא מהעיר בתיאום המנהל האזרחי.

במד'א מסרו כי הם מפנים את החיילת במצב קל לבית החולים העמק. החייל מסרב להתפנות.

במקביל צה"ל מטפל מול הרש"פ בנוגע להסגרת הנשק שנלקח.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. גפני מול הקהל החילוני: כך אמר ח"כ גפני "כל פסיקות בג״צ הן תמיד נגד החרדים" ושכח להגיד שכל דברי גפני נגד הקב"ה ונגד התורה הקדושה.

    גפני מול הקהל החילוני: כך אמר ח"כ גפני "כל פסיקות בג״צ הן תמיד נגד החרדים" ושכח להגיד שכל דברי גפני נגד הקב"ה ונגד התורה הקדושה. ובגלל שלאחרונה הרשעים היינו המגייסים לצבא של שמד אינם יודעים שבעה, הם לא ינוחו ולא ישקטו עד שח"ו יצליחו לשמד כל עם ישראל ה"י ויצילינו, ובפרט בתקופה האחרונה הם מתחילים להדק את החגורה גם נגד בנות ישראל הכשירות-הצנועות, וכפי שמעידים העוסקים בענין זה לשם שמים, אשר לאחרונה מגיע לידיהם עשרות פניות של בנות ישראל כשרות שנסתבכו על ידי רשויות הצבא, בכל מיני אמתלאות ותירוצים שונים, כשעשרים אחוז מתוכן עומדות בפני סיבוכים רציניים ח"ו, ואיום מאסר מרחפת על ראשן, וכהיום אוחז המצב בענין 'גיוס בנות' באותו מקום שאחזנו לפני שנה וחצי בענין 'גיוס בנים', וכאשר עינינו רואות שיש כאן תהליך מדורג ומתוכנן ע"י העמלקים מנהיגי מדינת ישראל, פלצה ורתת תאחזתנו רק מלהעלות על לבבינו היכן נעמוד בעוד שנה ושנתיים, השם ישמרינו היל"ת.

    סוף סוף קולטים שזה הדרך היחידה מול החילונים.. תן להם אצבע הם רוצים יד. למעשה אין הבדל בין גיוס בנים לבנות שתיהם ביהרג ואל יעבור (מרן הגרי"ז הלוי מבריסק, והחזו"א לגרש"ז ברוידא, הרב מטשבין, הגרא"מ שך לגרמ"צ ברגמן, והגרי"ש אלישיב להגר"ש דויטש והגר"צ פרידמן וכו' וכו' וכו') רק שגיוס בנות נוגע יותר ברגש, באם ח"ו לא נעצור את זה כעת ע"י מחאות, ותפלות להקב"ה נגיע בטווח של כעשרים שנה ואפי' פחות ליעדים ומכסות בטענה של שויון בנטל. לפני שיהיה מאוחר. כל גדולי ישראל פסקו: שהתייצבות בלשכות הגיוס בא"י אסורה לבנים ולבנות, ורק עמידה חזקה ואיתנה כחומה בצורה מול צוררי התורה תביא לביטול גזירת גיוס השמד המרחפת על עולם התורה וכבר מכרסמת בציבור החרדי.

    כל דברי גפני נגד הקב"ה ונגד התורה הקדושה. |
    הגב