פאלוך ביקשה ממנכ"ל הדואר: "הצע עבודה לרבן"

יועצת רה"מ לענייני חרדים ביקשה ממנכ"ל חברת דואר ישראל דני גולדשטיין לפנות לרבן, ולהציע לה עבודה כאשנבאית בחברת הדואר

התפתחות בחקירת המנקה החרדית שעבדה בבית ראש הממשלה, על פי בדיקת 'ידיעות אחרונות' מתברר כי בבית ראש הממשלה ניסו למנוע את התלונה. על פי הדיווח בידיעות רבקה פאלוך, יועצת רה"מ לענייני חרדים ביקשה ממנכ"ל חברת דואר ישראל דני גולדשטיין לפנות לרבן, ולהציע לה עבודה כאשנבאית בחברת הדואר

פאלוך מוזכרת בכתב התביעה כמי שדואגת להביא עובדות חרדיות שיועסקו כמנקות בקומת המגורים במעון ראש הממשלה. לאחר התקרית המדוברת היא פנתה לרבן, והבטיחה לה שתדאג לה לעבודה. רבן קיבלה לאחר תקופה לא קצרה מסרון שבו הציע לה מנהל דואר ישראל את משרת האשנבאית בסניף בשכר נמוך – מה שהביא לסירובה משום שרצתה לשמש כעובדת מדינה כפי שהובטח לה.

בכתב התביעה ציינה רבן כי אב הבית במעון ראש הממשלה, אפי אזולאי, איים עליה לבל תגיש תביעה שכן אז תמצא את עצמה ברחוב כמו מני נפתלי בלי עבודה.

ב- ynet פורסם צילום מסך של מסרון ששלח מנהל הדואר לעובדת החרדית עליו נכתב: "שירה שלום, מחר ייצרו איתך קשר. דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל".

למחרת השיחה, ראש לשכתו של גולדשטיין הציעה לרבן עבודה כאשנבאית באחד מסניפי הדואר בירושלים. רבן דחתה את ההצעה הנדיבה, בשל השכר הנמוך שהוצע לה.

בנוסף, בכתב התביעה מוערבת גם רבקה פאלוך, יועצת ראש הממשלה לענייני חרדים שפנתה לרבן והבטיחה לה כי יסדרו לה עבודה במשרה ממשלתית.

פרקליטה של רבן, עו"ד אורן גרוס, אמר: לוינט "יש בידינו ראיות נוספות שממוטטות את כל השקרים של משפחת נתניהו. מדוע הם טרחו לשלוח אליה את מנכ"ל דואר ישראל בכבודו ובעצמו שיציע לה ג'וב בתמורה לשתיקה? על ראש הגנב בוער הכובע".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.