פאנות: ללמוד ולהצליח

ב"גלית איטליה", הידועים במקצועיותם הרבה, פותחים שנה עם קורסי פאנות. קורסים יסודיים ומושקעים, כיתות מותאמות סגנון ומעוצבות, השמה גבוהה וערכה יוקרתית לנרשמות עכשיו.

בראש קורסי "גלית איטליה" נמצא קורס הפאנות הבסיסי והחשוב ביותר, המכניס את המשתתפות לעולם יצירתי, עולם של צבע, של חשיבה. עולם שלם של פסיכולוגיה, של התאמות למבנה הפנים ולאישיות האדם. עולם בו כל אחת יכולה לבטא את כישוריה, להגשים חלומות, לה וללקוחותיה. עולם של סיפוק והנאה רבה. עולם יפה שפרנסה טובה בצידו.

סלון פאות 1 גלית איטליה- יחצ

קורס הפאנות, הינו המושקע והארוך מבין מגוון הקורסים הנלמדים בבית הספר. הקורס המצטיין בתכנית הלימודים המקצועית ובמורות מהרמה הגבוהה ביותר, יחל מיד לאחר החגים, ימשך 41 שיעורים ויקיף את כל המקצוע ביסודיות רבה.

בתחילת הקורס תקבלנה המשתתפות ערכת תספורת יוקרתית בשווי 2000 ₪ איתה תוכלנה לתרגל ולעבוד בהמשך. בהמשך הן תלמדנה את יסודות השיער, תספורות, עיצוב, סלסול, החלקה, פן, כימיה, טכניקות מתקדמות ותהליכי עבודה נכונים.
בנוסף תוכלנה המשתתפות ליהנות מסלוני גלית איטליה הצמודים לבית הספר, לעשות סטאז' מעשי ולהתאמן על מאות פיאות ובנות הבאות להסתפר במקום.

השאלות הרבות, גיוון הלקוחות והניסיון הרב שהן תרכושנה בסלונים, יאפשרו להן להתחיל לעבוד מיד בסיום הקורס.
סלון פאות גלית איטליה - יחצ

עם סיום הקורס תקבלנה בוגרות בתי הספר של גלית איטליה תעודה מכובדת המוכרת בכל העולם ומאושרת ע"י משרד הכלכלה.

מעבר למקצועיותם הרבה ידועים בתי הספר של גלית איטליה באחוזי ההשמה הגבוהים, באווירה המשפחתית, בגיבושים שנערכים לבוגרות גם אחרי הלימודים, בקורסי העשרה וההתמקצעות, בליווי הצמוד, בתמיכה, בייעוץ והעיקר- באווירה משפחתית חמה שמלווה את הבוגרות לתמיד.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. גם סלון אתי שוקרון בבני ברק התחיל להציע קורס פאנות ועיצוב קאסטם. שמעתי לא מעט המלצות מבנות שסיימו מרוצות מאוד

    רוית |
    הגב