פאניקה בשס – מודיעין עילית: יוני מזרחי שוקל לחבור לגולן חסידי

לאחר שגולן חסידי לא הזדהה בישיבה המועצה כנציגה של סיעת שס במודיעין עילית, אתמול הוא הודיע על כוונתו לרוץ ברשימה נפרדת. 'לאקטואליק' נודע כי השמועות בעיר מדברות על חבירה של יוני מזרחי לגולן חסידי לקראת הבחירות

לאחר שחבר המועצה מטעם שס, גולן חסידי לא הזדהה בישיבה המועצה כנציגה של סיעת שס במודיעין עילית, אתמול הוא הודיע על כוונתו לרוץ ברשימה נפרדת. 'לאקטואליק' נודע כי השמועות בעיר מדברות על חבירה של יוני מזרחי לגולן חסידי לקראת הבחירות, למזרחי, היה חסר בבחירות הקודמות עשרות קולות על מנת להיכנס למועצת העיר.

מיוני מזרחי לא נמסרה תגובה.

יוני מזרחי – צילום מנחם קולדצקי

אתמול פרסם גולן חסידי הודעה שבה הצהיר על כוונתו לרוץ בנפרד. "לאחר מחשבה רבה והתייעצות עם רבותי שליט״א,והיות ואך טובת הציבור לנגד עיני, החלטתי להתמודד בעז״ה בבחירות אלו ברשימה עצמאית,ללא מגבלות פוליטיות כאלו ואחרות ואו חלוקת תפקידים בשכר.וזאת ע״מ שנזכה בעז״ה להיות שליחי ציבור נאמנים. כתושב העיר זה 25 שנה המכיר באופן אישי את רוב התושבים , מכיר כל פינה בעיר ואת הבעיות המפריעות לתושבים. וכמנהל תלמוד תורה במודיעין עילית זה עשרות שנים האמון על חינוך תינוקות של בית רבן בעיר, אני מחוייב אך ורק לרבני העיר ותושביו ואפעל בעז״ה ברוח זו"

גורמים בעיר אומרים ל'אקטואליק' כי "הציבור הספרדי אינו שבע רצון מפעילותם של יתר חברי שס."יש אחד שבכלל לא גר בעיר והוא נמצא בעיקר על ציר 431 וזה פוגם בפעילותו", טוענים בעיר.

יש לציין כי בבחירות הקודמות הפרידו בין מזרחי לכניסה למועצה עשרות קולות, וזה למרות שמזרחי נאבק נגד האפלייה והשחיתות בעיר ונחשב למנהיג פופולרי, היה זה לאחר פטירת מרן ונראה כי פטירתו של מרן השפיעה רבות על התוצאות בקלפי. "תושבים רבים שהבטיחו למזרחי את קולם, בקלפי חשבו על מרן", מסביר לנו גורם בעיר, "כעת, לאור התפוררות תנועת שס בכל הערים יש סיכוי למפלגה העצמאית לגרוף 2 מנדטים לפחות".

בשס מודיעין עילית נכנסו ללחץ מההתפתחויות החדשות, ונראה כי דרעי יצטרף לחשב מסלול מחדש בכל הקשור להצבת הנציגים הותיקים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.