רון קופמן מודאג: "החרדים יפלו על החילונים"( וידאו)

בפנאל בערוץ הראשון התריס השדר רון קופמן ואמר כי הוא מודאג מהעתיד הצפוי בישראל, " החרדים יפלו עלינו בעוד כמה עשרות שנים". צפו { פנאל העצמאות}

האם השנה ה68 לעצמאות ישראל הביאה איתה יותר או פחות דמוקרטיה? עד כמה הציבור באמת מעורב במחאות החברתיות השונות?
אם כל כך קשה כאן – כיצד הציבור מדרג את ישראל גבוה במדד האושר העולמי? על כך, ועוד נושאים התדיינו בפאנל נרחב בערוץ הראשון שנערך  לרגל יום העצמאות.  

עודד שחר שהנחה את הפאנל שוחח עם סגנית ראש עיריית ת"א מהרטה ברוך, המשורר רועי חסן, הכלכלן שלמה מעוז, אמילי מואטי ורון קופמן.

במהלך הדיון הגיב השדר רון קופמן שידוע באיבתו לציבור החרדי( טפילים, עלוקות) ואמר כי הוא מודאג מהעתיד הצפוי בישראל לרוב החילוני שיעלם, "החרדים יפלו עלינו בעוד כמה עשרות שנים הם יהיו עלינו נטל- איך נעמוד בזה?". תהה קופמן.

חתמה את הדיון אמילי מואטי במסר מאחד: "מה שהתכוונתי להגיד בסוף הדיון זה שעשרים וארבעה אלף תלמידיו של רבי עקיבא שנפטרו בתקופה הזאת בדיוק, לא נהרגו על קידוש השם (כמו רבי עקיבא) או על קדושת הארץ ולא כי נלחמו באוייב חיצוני שהביס אותם אלא בגלל שנאת חינם איש כלפי רעהו, אח כלפי אחיו".

שסעים חברתיים בישראל 2016

האם השנה ה68 לעצמאות ישראל הביאה איתה יותר או פחות דמוקרטיה?עד כמה הציבור באמת מעורב במחאות החברתיות השונות?אם כל כך קשה כאן – כיצד הציבור מדרג את ישראל גבוה במדד האושר העולמי?והאם "מהפכת התרבות של רגב" היא באמת מהפכה שתיטיב עם הקבוצות המדוכאות בישראל?עודד שחר דיבר אמש עם סגנית ראש עיריית ת"א מהרטה ברוך, המשורר רועי חסן, הכלכלן שלמה מעוז, אמילי מואטי ורון קופמןזמין ביוטיוב https://youtu.be/6lle1Etm4ZE

‎Posted by ‎הערוץ הראשון – Channel 1 Israel‎ on‎ שבת 14 מאי 2016

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.