פאנצ'ים עם היח"צן החרדי • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'קוקר' : ספיחים מועידת המודיע. היחצ"ן מפנסילבניה, מה אמר מיכאל שטרייכר לאברכים? ועוד. {ברנז'ה'}

שבועות לחוצים ודרוכים הגיעו לסיומם, כאשר בקליינע זכה השבוע לחבוק את בתו הרביעית במזל"ט עם המון איחולים לבביים שהתקבלו מכל אתר ואתר. בפרק הזמן הזה בקליינע התוודע למסירות הנפש של חבר המועצה החרדי מירושלים שליווה את בתו למחלקת היולדות ב'שערי צדק' בשעות הקטנות של הלילה, ולזמר החתונות רולי דיקמן שמתנדב בשעות הפנאי בבית החולים מעיני הישועה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יממה לפני התרחבות המשפחה, בקליינע יצא לחפש אתונות בועידת המודיע, שהתקיימה בקריית שדה התעופה ומצא מלוכה. בכניסה נתקלנו באבטחה חסרת תקדים של שירות הביטחון הכללי שנערכו לקראת בואו של האיש והצוללות. אך מי שתפס את מרכז תשומת הלב הוא יו"ר משמרת הקודש והחינוך שהחל בויכוח סוער עם אבישי בן חיים על ההתפרקות, בן חיים טען כי בועידות הקודמות של העיתון החסידי לא היו  כ"כ הרבה אנשי עסקים, והנה לך טיעון ל"התפרקות". כאשר המצלמות התאדו מוטקה סיפר לבן חיים משל חסידי של המגיד מדובנא.

 

מכאן לשם, נעו אנשי הברנז'ה בין הדוכנים כשבידהם פחיות קולה, אנשי העסקים חתכו לקניון קריית שדה התעופה בכדי להשביע את רעבונם. לאחר נאומו של ראש הממשלה התפזרו אנשי ועידת העסקים מתוך תחושת 'יאכלו ענוים וישבעו'.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בכניסה לאולם הדיונים פגש ראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן את בן דודו, היחצ"ן אבי גוטרמן, שעד לא מכבר עבד במשרד הפרסום 'בולטון' ועתה הפך לעצמאי בתחום.

 

ובמעבר חד לשריפות -הצתות. בשעה שבקליינע נם את מנוחת השבת לקול צלילי הסופרטנקר שסיים לכבות דליקות באיזור, ביתו של איש רדיו  'קול חי' יואב דילאון עלה באש ביישוב נווה צוף. איש  החסד חונה דיישט, כבר התגייס למשימה לסייע לשדר הותיק של התחנה לחזור לשגרה. הכינו את המקרוגלים.

 

במהלך שידור חי מאחד ממוקדי הבעירה, עפה כיפתו של שדר חדשות 2 יאיר שרקי, שרקי המשיך בשידור,  כעבור זמן החליף לקפוצון.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הזמר החסידי מיכאל שטרייכר נצפה בשישי בקלויז של חסידות ירועסלב בברכפלד, שטרייכר סיפר לעשרות האברכים שהתקהלו סביבו נשכחות על ליפא והנשק בקליפרוניה והשיחות עם שוואקי על הלהיט "הלבשתי שמלותי".

 

אותו מיכאל שטרייכר יופיע היום בראיון משותף עם אלי פרידמן אצל מנחם טוקר ברדיו קול חי, פרידמן כתב בדף הפייסבוק על הקשר שלו עם  הזמר שפגש באקראי,"השמעתי לו את השיר "יזכרם" ו"מחליף את הזמנים" שטרייכר שמע ולקח במקום את שני השירים". כעבור זמן הוא אף השתתף בחתונתו.

 

איש יחסי הציבור יצחק פלדמן ששהה בבחירות בארה"ב המשיך אחר כך למנוחה במדינת פנסילבניה שם פגש את בני האמיש- הנטורי קרתא של הנוצרים באמריקה. את תוצאות המחקר שערך במקום הוא הגיש יומיים אחר כך למודי בר און ב'לונדון וקירשנבאום' כשאת הפסקת הפרסומות הוא ניצל לסלפי ולשיחה על מצב הליגה בארץ.

 

 

אותו פלדמן בטיסה חזור לארץ הקודש ישב עם חנוך דאום ששב מסבב הופעות בארה"ב. הם אכלו ת'ראש זה לזה. לכו תדעו כמה פאנצ'ים נכתבו שם.

עדיין במודיעין עילית, בצל אניתפדת היובש בשפתיים, בקליינע תיעד את חבר המועצה נחמן ניימן מצטייד לחורף בבית המרקחת המקומית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שישי, העיתונאים מנדי גרוזמן, יוסי בן עטר דב אייכלר מאיר ויינר עקיבא ווייס  נוסעים להתארח בחברון אצל המרזלים.

 

ערב שבת, מקהלת 'יחד' הצטלמה לתמונה משותפת במהלך הכנות לקבלת שבת בנוף המרהיב, למרגלות הכנרת.

 

במחווה לבני עדות המזרח, העלה איש היח"צ ירח טוקר תמונה משותפת עם בנו של יו"ר ש"ס אריה דרעי, יענקי מקניון רמות שפינק את הרעיה בזר פרחים לכבוד שבת.

 

הצלם שלומי כהן ערך לכבוד כינוס השלוחים הגדול בניו יורק, קליפ מיוחד, בין הח"כים שהתראיינו  לקליפ היה יאיר לפיד שפינק בסלפי.

 

 

 

 

ברכת מזל טוב לסופר משפחה ירוחם יצחק לנדסמן לאירוסי הבן בשעטו"מ
ברכת מזל טוב לצלם אריאל רבינסקי לרגל נישואי בתו

לסיום: עסקנים, שרים ואישי ציבור הגיעו לנחם את העיתונאי יעקב ריבלין על פטירת אביו. בקליינע מנחם את הכתב השנון בברכת 'ובירושלים תנחומו'.

 

 

אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.