פארשפיל בדושינסקי: ריקוד עם העסקן במעמד הגאב"ד והראב"ד – וידאו וגלריה

מוצש"ק פר' ויקהל התקיימה שמחת הפארשפיל לבן האדמו"ר מדושינסקיא שליט"א במושב נוה אילן שעל-יד ירושלים, בהשתתפות מרנן ורבנן גדולי ישראל כ"ק מרן הגאב"ד שליט"א הראב"ד שליט"א וחברי הבד"ץ שליט"א מנהיגי קהילות הקודש ומרביצי תורה שליט"א, יחד עם אלפי אלופי חסידי דושינסקיא מכל רחבי ארה"ק.

האדמו"ר מדושינסקיא נשא מדברותיו אל בני קהילתו הנכבדה הע"י בדברי חיזוק ועוז להמשיך בעבודת ה' ולימוד התורה בכח ובגבורה, ואמר אשר זוהי העצה היחידה למול כל הרודפים והמציקים,

והכריז כי יודע הוא "שבכוונתם הרעה של הני בריוני לנסות ולהפריע ח"ו את השמחה הגדולה שתתקיים בעז"ה בשבוע הקרוב בארה"ב", והודיע והכריז שאף אחד לא יוכל להשבית את שמחת קהלנו, ובודאי שלא בפנימיות השמחה אף אם יסתובבו בחוץ כמה ריקים ופוחזים, והוסיף כי אנו אין דרכנו כמותם, שלא שם חלקנו כהם וגורלנו ככל המונם, ותשובתנו לכל הרדיפות של המציקים למיניהם היא להוסיף בלימוד התורה ועבודת השי"ת.

עוד מדברי האדמו"ר: "אנו נמשיך ללכת תחת הנהגת רבותינו הבד"צ מרן הגאב"ד ומרן הראב"ד שליט"א, וכאן הוסיף במילים רבי-משמעות: "הם אומרים שהגאב"ד אתם, אמנם אנחנו, אנחנו הולכים עם הגאב"ד", והחילוק ברור, ועורר את קהבל עדתו להמשיך בדרכי אבותינו ורבותינו המסורים בידינו ללא שינוי.

האדמו"ר אף רקד משך שעה ארוכה בניגוני שמחה והתעלות יחד עם כ"ק מרן הגאב"ד הגרי"ט ווייס שליט"א.

הראב"ד בנאומו עמד על כך שהאדמו"ר אינו ירא מאותם שועלים קטנים מחבלים כרמים, וחיזקו להוסיף ולעמוד בכל עוז על משמר ההלכה הצרופה ולהגביר חיילים לתורה ולתעודה. אח"כ האדמו"ר רקד עם העסקן ר' אברהם סלאנים וחיזקו שיעמוד איתן נגד כל מבקשי רעתו.

צפו בוידאו וגלריה:

גאב''ד ראב''ד דושינסקיא מעמד שבע ברכות באדיבות המצלם (5)

גאב''ד ראב''ד דושינסקיא מעמד שבע ברכות באדיבות המצלם (6)

גאב''ד ראב''ד דושינסקיא מעמד שבע ברכות באדיבות המצלם (1)

גאב''ד ראב''ד דושינסקיא מעמד שבע ברכות באדיבות המצלם (2)

גאב''ד ראב''ד דושינסקיא מעמד שבע ברכות באדיבות המצלם (3)

גאב''ד ראב''ד דושינסקיא מעמד שבע ברכות באדיבות המצלם (4)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.